جت های آرام offseason آمد به یک پایان ناگهانی پنج شنبه شب هنگامی که دفاعی در مقابله با Quinnen ویلیامز دستگیر شد در فرودگاه لاگاردیا به اتهام حمل یک تفنگ دستی.

این است که یک نگاه خوبی برای Williams, اما آن را نیز باید پر از شکوفه. بدون دانستن تمام جزئیات, این به نظر می رسد مثل یک مرد جوان اشتباه. به گفته پلیس ویلیامز دستگیر شد در دلتا چک در شمارنده. بنابراین او تلاش برای دزدکی حرکت کردن یک تفنگ از طریق امنیتی است. آن ممکن است حتی که ویلیامز گفت: دلتا همراه در مورد تفنگ باور او می تواند آن را چک کنید پس از آن ثبت شده بود در خانه اش در ایالت آلاباما.

زمانی که پورت اقتدار پلیس کشف اسلحه بود و نه ثبت شده در نیویورک است که مشکل شروع برای ویلیامز.

معلوم نیست دقیقا چه اتفاقی می افتد در حال حاضر. نیویورک سفت قوانین اسلحه و ویلیامز می تواند زمان زندان. ویلیامز چهره مارس 25 تاریخ دادگاه, که در آن ما خواهد آموخت. پلیس گفت که تفنگ لود نشد که کمک خواهد کرد که ویلیامز. اگر معلوم می شود او در گزارش خود حمل اسلحه است که باید کمک به او را بیش از حد.

این می تواند به همان راه آن را به صورت سابق Buccaneers پایان دفاعی دا’Quan قهقهه دستگیر شد و در سال 2013 برای حمل یک اسلحه پر در لاگاردیا. او بعد التماس کرد گناه را به اتهام رفتار آشوبگرانه و دریافت هیچ زمان زندان.

هنگامی که سیستم حقوقی است که از طریق با او ویلیامز می تواند پس از آن صورت نظم و انضباط از NFL اگر چه هر گونه تعلیق بعید است که رخ می دهد قبل از سال 2021 فصل است.

الکس Spiro وکیل برای ویلیامز قرار دادن این بیانیه جمعه: “آقای ویلیامز احترام و پیروی از قانون است. وجود دارد که گفته می شود یک مشکل فنی با شیوه ای که در آن قانونی متعلق به اسلحه گرم بود ذخیره شده — و ما انتظار داریم که این موضوع به زودی حل.”

جت پیش نویس ویلیامز با شماره 3-به طور کلی انتخاب سال گذشته است. او آرام rookie فصل مبارزه با آسیب مچ پا زودرس و عدم تأثیر عمده ای را. جت هنوز هم بر این باورند ویلیامز توسعه به مخل بازیکن آنها را دیدم بیرون آمدن از Alabama. همان چیزی است که ممکن است به او صدمه دیده است در لاگاردیا — جوانان — اشاره شده است به عنوان یک امتیاز مثبت توسط جت هنگام ارزیابی خود را وارونه.

من نمی ادعا می دانید ویلیامز هست. من مصاحبه او را چندین بار و با مشاهده او در سال گذشته است. چه ایستاده بود که او به نظر می رسید مانند یک واقعا خوب بچه و بچه کلمه از عمل در اینجا. او به نظر می رسید بسیار جوان — از پرانتز میپوشید به برخی از چیزهای احمقانه او گفت:.

جوان بودن هیچ بهانه ای برای حمل اسلحه به فرودگاه و ویلیامز مطمئنا در صورت نوعی از مجازات است اما خود جرم است و ممکن است یکی از بی ریایی از کینه توزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی