این محمد علی کتاب مطلق knockouts

در طول coronavirus خاموش کردن هر روز ما به شما یک توصیه از پست پیتر Botte برای ورزش فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا کتاب است که شاید قبل از زمان خود را و یا به نحوی تضعیف بین ترک ها خود مشاهده/خواندن تاریخ.

علی فروشگاه (نویسندگان مختلف)

حجم جالب کتاب اختصاص داده شده به خود اعلام کرد بزرگترین همه زمان می تواند پر کردن کل قفسه از کتابخانه عمومی نیویورک بنابراین امروز توصیه خواهد شد را انتخاب کنید و بلعیدن هر یک از این عالی تامز در مورد بی نظیر محمد علی.

مختلف وجود دارد زندگی نامه از دوره های مختلف از زندگی معجزه آسا آنهایی که در مورد افسانه ای خاص دعوا متعدد سرگذشتی حساب حتی کودکان و کتاب های رنگ آمیزی (یکی جاست که حتی به نام بزرگترین کتاب رنگ آمیزی تمام وقت).

من شخصا خواندن دو تا از بسیاری از Ali-عناوین مرتبط در خارج وجود دارد و به طور کامل تایید آنها.

برای اولین بار توسط دیوید Remnick را “پادشاه جهان: محمد علی و ظهور یک قهرمان آمریکایی” (1998, Random House) که جزئیات بوکسور را افزایش Cassius رس — 1960 مدال طلای المپیک, برنده اولین عنوان در برابر سانی Liston ، — و خود را تبدیل به اسلام و تحول به علی سراسر پر سر و صدا 1960s.

دوم جامع تر زیستی “علی: یک زندگی” (سال 2017 Houghton Mifflin Harcourt) که یک سال پس از سه بار قهرمان سنگین وزن دنیا در 74 سپتیک شوک و ویژگی های بیش از 500 مصاحبه با اعضای خانواده خواص مورخان و بیشتر. نویسنده جاناتان Eig — که او نیز گذراند پرفروش ترین کتاب در مورد لو گریگ جکی رابینسون و آل کاپون — آن را پوشش می دهد همه چیز در مورد مجتمع علی, از جمله برخی از قابل توجه آیات از FBI فایل های مربوط به امتناع خود را به پیش نویس به جنگ ویتنام و خود را نزدیک به چهار سال غیبت از حلقه.

یکی دیگر از علی عنوان دلت برای رسیدن به سال تحسین منتقدان “مبارزه” (1975 کمی قهوه ای) توسط نورمن میلر در مورد علی به دست آوردن این کمربند از جورج فورمن در خود را “سر و صدا در جنگل” کشمکش در زئیر سال قبل است.

نقل قول از توجه داشته باشید: “من آمریکا هستم” خاک رس را با افتخار اعلام کنند. “من شما را به رسمیت نمی شناسد. اما دریافت استفاده می شود به من. سیاه, اعتماد به نفس, از خود راضی; نام من مال شما نیست; دین من مال شما نیست; اهداف من خودم; استفاده می شود به من.” از جاناتان Eig علی: یک زندگی است.

Botte ضربات: 4.7 از 5

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>