این NYC کسب و کار در واقع پر رونق در طول شیوع کروناویروس

Coronavirus اثبات سالم برای برخی از شهرستان کسب و کار.

در حالی که نگرانی از این بیماری همه گیر را تعطیل همه چیز از اپل بزرگ مدارس به کاباره ها در میان توده خود quarantining هنوز هم وجود دارد چند شرکت است که نه تنها جان سالم به در برد اما رونق است.

آنلاین مشروبات الکلی-خدمات خودرو-شرکت های اجاره و محلی bodegas در میان آنهایی که خوش شانس کارگران روز دوشنبه گفت:.

“جمعه, مارس 13 بود Drizly بزرگترین روز تا کنون در فروش, ضرب و شتم آستانه سال جدید و هالووین که معمولا محبوب ترین ما روز” یک هرزه الکل-ارائه خدمات گفت: پست.

در مینی تحویل هرزه گفت: “سهشنبه بود که 80 درصد بالاتر از قبلی پنج شنبه” و یکشنبه بود و 57 درصد بیشتر از هفته قبل است.

و اعداد تنها می تواند بهتر — رژیم صهیونیستی. کومو اعلام کرد که با شروع در 8 p. m. روز شنبه وجود دارد به تجمع در هر شهرستان کافه یا رستوران.

“همانطور که مردم شروع به فاصله اجتماعی آنها پا بر روی همه چیز از جمله الکل و ما معتقدیم تحویل احساس امن تر … گزینه” گفت: مینی تحویل مدیر عامل و موسس لیندزی اندروز.

این شرکت گفت: شهر نیویورک سفارشات کمک درایو آن coronavirus سود پس از هوستون و DC.

این ویروس نیز در حال ایجاد یک مزیت برای ماشین های محلی-اجاره کسب و کار — با بیشتر نیویورکی به دنبال یا خارج از شهر به طفره رفتن جمعیت و یا استفاده از مدرسه بودن و هدف قرار دادن جاده با بچه ها برای دیدن خانواده کارکنان گفت.

در یک Avis Car Rental در شرق 43 خیابانی در منهتن, زن پاسخ دادن به تلفن دوشنبه اعالن “کسب و کار بزرگ است!”

یک کارگر مرد در یک Enterprise Rent-A-Car در شرق فوقانی جانبی در منهتن گفت: “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر رزرو از حد نرمال است.

“بسیاری از مشتریان اجاره وسایل نقلیه شهر را ترک کنند. آنها فقط در تلاش برای دور ماندن” کارمند گفت. “بسیاری از مردم رفتن به فلوریدا بیشتر جنوب”.

در یک هرتز اجاره اتومبیل در خیابان اتحاد در شیب پارک بروکلین کارگر Carlyle میشل گفت: “برخی از مردم در حال رفتن به خانه به خانواده و یا فقط به خاطر خود بچه ها را از مدرسه هستند.”

متی والترز که 39 ساله صاحب Douglaston دلی در Douglaston در کوئینز پارک وی گفت: او دیده می شود افزایش خط پایین خود را پس از گسترش coronavirus بیش از حد.

“من قصد ندارم به دروغ فروش در حال راه اندازی. مانند زمانی که یک کولاک بازدید” والترز گفت: از کسب و کار.

“من یک نان تحویل در 7 صبح امروز. دو ساعت بعد از آن همه در رفته! کاهش سرد, شیر, تخم مرغ, فقط ناپدید می شود!

“من یک تحویل آمدن فردا چهار برابر معمول من منظور از همه چیز. من امیدوارم که همه چیز در نظم در اینجا می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>