این یانکی ها بهتر آماده برای کباب در Astros حماسه

تمپا — با یانکی ها و موقعیت بازیکنان گزارش به اردوگاه دوشنبه, آنها می توانند انتظار برای کبابی در مورد Astros,’ ثبت نام-سرقت حماسه است که ممکن است هزینه یانکی ها سفر به 2017 سریال های روز دنیا و مردم داخل این سازمان بر این باورند نقش مهمی در خوزه Altuve را ALCS پایان هومر در بازی 6 سال گذشته خاموش Aroldis چاپمن.

Outfielders هارون قاضی برت گاردنر و هارون هیکس با گیر Gary Sanchez هستند تنها موقعیت بازیکنان باقی مانده از سال 2017 تیم که از دست بازی 7 از ALCS به آستروس. سانچز موضوع این هفته گذشته هنگامی که کوزه و خشکشویی گزارش شده است.

هیکس که نیست انتظار می رود حداقل تا ماه ژوئن به دلیل تامی جان عمل جراحی ظاهر در یانکی ها’ clubhouse جمعه و قاضی در بازدید از این مرکز در طول تعطیلات آخر هفته. آنها و گاردنر انتظار می رود که خفه شده و سوالات در مورد Astros,’ تقلب در سال 2017 و اینکه آیا این سه نفر معتقد است آستروس شد سرقت علائم به طور غیر قانونی در سال گذشته ALCS.


Gerrit کول نبود تنها Yankees پارچ به پرتاب زنده BP در میدان اصلی در George M. Steinbrenner زمینه در روز یکشنبه.

اردن Montgomery اوایل علاقه به ادعای شماره 5 نویسنده در نقطه کار دو نوبت به عنوان جاناتان Loaisiga که می تواند زمین در چرخش و یا اغل گاو یا حشم. سابق شماره 1 پیش نویس انتخاب کلارک اشمیت گرفته شده با 16th انتخاب در سال 2017 نیز انداخت.

“مرد دیگری که من فکر کردم واقعا به خوبی اجرا شده [یکشنبه],” Aaron Boone گفت: از مونتگمری که به نظر می رسد در دو ماه سپتامبر بازی از یک سال پیش کار می کرد و چهار نوبت پس از بازگشت از تامی جان عمل جراحی بر روی آرنج چپ خود را. “من فکر می کردم [یکشنبه] بود خوب دیگر بلوک ساختمانی برای او.”

یانکی ها اعلام کرد امضای right-hander چاد Bettis به جزئی لیگ قرارداد. با توجه به Boone 30 سال را در رقابت برای یک چرخش نقطه و یا یک اغل گاو یا حشم و موقعیت. این پست را Joel شرمن گزارش روز شنبه که Bettis کسب درآمد $1.5 میلیون اگر او باعث می شود فهرست لیگ. این معامله شامل 2 میلیون دلار در عملکرد و پاداش است.

“ما را ببینید. او بدیهی است که در آینده در اینجا با کمی سابقه” بون گفت: از Bettis خواهد شد که در 31 مارس است و 31-31 با 5.12 عصر در 164 بازی ها (92 شروع می شود). “ما را ببینید که در آن او است و قطعا در این نوع از مخلوط.”

Bettis تن به تن به رشته کوه های راکی از 2013-19. او مبتلا به سرطان بیضه در سال 2016. تاول مشکل در تبادل و ران چپ آسیب خود را قطع 2017 و 2018 فصل است. کار به عنوان یک کار تمام وقت مسکن در فصل گذشته Bettis ارسال شده چاق 6.08 عصر.


یانکی ها برگزار شد 5K با حداکثر سرعت دویدن مسابقه بهار در Steinbrenner زمینه در صبح روز یکشنبه. در میان 800 نفر شریک به طور کلی جنیفر Steinbrenner Swindal GM برایان Cashman و دستیار GM ژان Afterman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر