توهمی لانگ آیلند پسر از چپ به توقف مذاکرات در گاراژ خود را — ظاهرا به عنوان “مجازات” توسط پدر فرستاده شد به خانه وحشت توسط یک قاضی که پاره پاره او را از مادرش بازداشت بدون حتی برگزاری یک جلسه دادگاه ریز نمرات به دست آمده توسط پست نشان می دهد.

Nassau County قاضی امید شوارتز زیمرمن را سرنوشت ساز سپتامبر. 6, 2017 تصمیم به قرار دادن 8 ساله توماس Valva و دو برادر خود را در حضانت پدر خود مایکل ساخته شده بود در پرواز های تکان دهنده متن نشان می دهد بدون هیچ گونه رسمی دادگاه در زمینه اتهام تخلف خود را در برابر مادر Justyna Zubco-Valva.

مایکل Valva و نامزدش, آنجلا Pollina در حال حاضر چهره به اتهام قتل, در, Thomas’ مرگ است.

زیمرمن حتی تا آنجا پیش رفت به نوار Zubco-Valva از هر گونه تماس با فرزندان خود — تصمیم او پس از گوش دادن به صحبت های بی اساس شکایت از پدر وکیل و وکیل منصوب به نمایندگی از پسران هر دو آنها را متهم کرد که از نقض دادگاه احكام است.

یک ماه بعد یک وکیل است که به طور خلاصه نشان داده شده Zubco-Valva سعی در گرفتن تصمیم معکوس سوال که آیا زیمرمن عمل کرده و در درون او اقتدار در تعویض حضانت از مادر به پدر با توجه به سوابق دادگاه.

“بنابراین نگرانی های من هستند و قطعا عواقب این منظور بدون شنیدن; بر اساس آنچه که من نمی دانم” وکیل جیسون باربارا گفت.

زیمرمن ثابت قدم ایستاده بود.

“آقای باربارا اشاره کرد که او معتقد است من تجاوز نقش من: من باور نمی کنم من; من باور نمی کنم من,” او گفت: پرونده های دادگاه نشان می دهد.

پدر و مادر این پسر شده بود در Nassau County طلاق دادگاه زیمرمن برای حدود یک سال از زمانی که فقیه است که از نظر قانونی منع از عموم بحث در مورد ساخته ناگهانی حضانت را تغییر دهید.

سپتامبر رونوشت بارها و بارها نشان می دهد قاضی هشدار جان مادر.

به عنوان Zubco-Valva تلاش برای نشان دادن خودش در ادامه با بالا بردن دست خود زیمرمن بارها و بارها بسته او را در یک نقطه گفتن جان مادر “توقف صحبت کردن است.”

در ضمن یک وکیل است که به نمایندگی از فرزندان دانا McCabe به نظر می رسد در کنار پدر مایکل Valva اشاره کرد که NYPD حمل و نقل پلیس اعطا شده بود مدت زمان محدود با پسران و هیچ یک شبه بازدیدکننده داشته است.

“من اعتقاد دارم که آن را ممکن است زمان برای این دادگاه به ایجاد یک تغییر در بازداشت در این مرحله” McCabe گفت: با توجه به متن.

اما مایکل Valva تا به حال موفق به انتخاب کنید تا بچه ها 29 بار Zubco-Valva پاسخ داد: با توجه به متن.

مامان و سپس در ادامه به بگویید زیمرمن چیزی تکان دهنده, متن نشان داد: قبلی طلاق قضاوت در مورد محروم بود پدر از شبانه بازدیدکننده داشته است پس از بررسی صدها نفر از شواهد فایل های وارد شده توسط Zubco-Valva مستند اخلال در رفتار Valva از جمله پدر “عکس گرفتن از بخش خصوصی و آلت تناسلی و sen[دینگ] آن را به زنان دیگر در حالی که او در قرار دادن بچه ها به رختخواب بچه ها به تماشای آن” با توجه به سپتامبر transcript.

Justyna Zubko-Valva2

عکس از توماس Valva, 8

ویکتور Alcorn

Justyna Zubko-Valva3

Justyna Zubco-Valva دادگاه اسناد و مدارک

ویکتور Alcorn

2

نمایش به صورت اسلاید

مامان و مدارک از پدر رفتار نگران کننده شامل ضبط صوتی از او و Pollina مربیگری پسران به صحبت می کنند به شدت از او شواهد وکیل باربارا خواهد شکایت در اکتبر متن بود: “یکی از وحشتناک ترین چیزهایی است که من را دیده اند در یک مورد است.”

اما قاضی خار کنار مادر و نگرانی سپتامبر متن را نشان می دهد و گفت: “تا زمانی که من دستورات اطاعت … من نمی توانید گوش دادن به تمام این مسائل و من قطعا من قطعا نمی توانید بخوانید, هر آنچه در آن است که شما نوشت:” زیمرمن گفت.

این مامان بود که تعدادشان کمتر در دادرسی توسط وکیل و قاضی که در پیوست سرزنش او برای شکست برای بیش از یک سال را به پسران به دیدن McCabe و برای کشیدن پاهای خود را برای ماه ها در به دست آوردن یک قانونی ارزیابی کودکان و نوجوانان توسط یک روانپزشک به عنوان زیمرمن درخواست شده است.

آنها نیز محکوم کرد و گفت خود را برای سرسختانه امتناع از رها ترین مواد منفجره مشاجره است که پسران او بودند به نوعی آزار جنسی در طول بازدیدکننده داشته است خود را به پدر متن را نشان دهد.

ناسائو پلیس بارها و بارها گفت که مامان سوء استفاده جنسی اتهامات علیه مایکل Valva بی اساس هستند.

“او ساخته شده است بی اساس اتهامات سوء استفاده جنسی علیه موکل من” مایکل Valva وکیل شانا کورتی گفت زیمرمن در طول ماه سپتامبر شنوایی.

“او گرفته است کودکان را برای تجاوز کیت. او نه انطباق با افتخار شما را با توجه به ملاقات با وکیل برای کودکان. او نه با پیروی منظور با توجه به پزشکی قانونی. او نه انطباق با هر سفارش. وجود یک قطع از واقعیت” کورتی اضافه شده است.

کورتی اصرار مشتری خود را ارائه می کنند یک خانه با محبت.

“آنها در امان خواهد بود,” او گفت زیمرمن. دو سال بعد پسر خواهد بود مرده — با پدر داشتن گفته سخره پسر خود را به صورت سرد بودن به عنوان مرگ او از ساعت خواب در طبقه بتنی در unheated گاراژ.

قاضی اذعان کرد که هر دو زن و شوهر “مشکلات” اما اصرار داشت: “من احساس نمی سفارشات من در حال اطاعت.”

پس از یک استراحت مختصر زیمرمن ساخته شده تصمیم او با اشاره به مامان درایو انگشت شست از شواهد به عنوان او اعلام کرد: “من هستم اعطای پدر موقت, موقت بازداشت است.”

“شما به او بازداشت بر اساس چیزی بر اساس کلمات خالی” Zubco-Valva اعتراض به قاضی. متن ضبط نمی کند هر پاسخ از قاضی که پس از آن پا, پایین, پایان دادن به جلسه.

لانگ آیلند وکیل توماس Liotti است که متصل به Valva مورد گفت: پست است که زیمرمن حاکم صدا در یک کلمه “دیوانه”.

“شما قرار است به جلسات در این چیزها و شما باید قادر به اثبات با شواهد سخت است که پدر و مادر باید بازداشت” گفت: Liotti.

“شما باید به یک شنوایی,” او گفت: پست.

“شما نمی توانید فقط شوت از ران و انتظار می رود که شما در حال رفتن به یک وضعیت قابل اعتماد. در این مورد آن بود که حکم اعدام — این چیزی است که او به توماس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de