CBS ورزشی به پایان رسید تا در خشن در سال 2019 PGA قهرمانی که راهزنان ساخته شده با نزدیک به 1 میلیون دلار در دوربین های تلویزیونی.

شجاعانه سرقت از 64 دوربین و دیگر تجهیزات از یکی از گلف حرفه ای بزرگترین مسابقات unfolded در ساعت اندکی از 20 مه پس از باران تا به حال سمت چپ محوطه لانگ آیلند را دشوار اینوود سیاه البته گل آلود است.

یک گارد امنیتی در واقع شاهد فرز مردم در اطراف در تاریکی با بزرگ سیاه و سفید کیسه duffel و سپس بارگذاری کیسه به وسایل نقلیه کردیم ولی هیچ اقدام, CBS Sports ادعا در دادگاه فدرال بروکلین مقالات.

صبح روز بعد, CBS Sports کارکنان در بر داشت ده ها تن از دوربین رفته است. آنها گمان به جست و خیز بود و نه سریع و نه آرام. به جای درستی انتشار این دوربین از سه پایه ژامبون دست دزدان پاره پاره آنها را از stanchions ترک تجهیزات شکسته بی مورد با توجه به تشکیل پرونده حقوقی در برابر مستقر در کالیفرنیا شرکت امنیتی که قرار بود حفاظت از تجهیزات.

دزد “را که مورد نیاز قابل توجهی در زمان به سرقت تعداد زیادی از قطعات جدا از حجیم تجهیزات دوربین در این شیوه” و “ایجاد کرده اند که قابل توجه نویز و باید مورد توجه [معاصر Services Corp.] پرسنل” CBS Sports متهم شده است.

این لشکر 101 PGA قهرمانی دوم گلف چهار “رشته” به پایان رسید به طور چشمگیری تنها چند ساعت قبل از سرقت با برنده بروکس Koepka رفع دیر شارژ توسط داستین جانسون.

CBS Sports متهم CSC از سهل انگاری و می خواهد $987,243.74 خسارت. CSC بازگشت نیست پیام.

Spectators react as Brooks Koepka watches his shot out of the rough on the 12th hole during the final round of the PGA Championship golf tournament, Sunday, May 19, 2019, at Bethpage Black in Farmingdale, New York.
تماشاگران واکنش نشان می دهند به عنوان بروکس Koepka ساعت خود را به ضرب گلوله از خشن در 12th, سوراخ در دور نهایی PGA قهرمانی مسابقات گلف چهار شنبه, مارس 19 2019 در اینوود سیاه در فرمینگدل, New York.AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی