تعدادی از بازداشت شده در ارتباط با روز حمل و نقل شهر هرج و مرج ناشی از پلیس نفرت از خرابکاری شروع به پریدن کرد به حداقل 16, مقامات روز شنبه گفت.

MTA بازداشت حداقل 11 نفر دستگیر و سه و صدور احضاریه به هشت دیگران بیشتر برای رفتار آشوبگرانه در درگیری با رادیکال آشوبگران جاری شدن سیل در ترمینال مرکزی و دیگر ایستگاه های جمعه.

NYPD گفت: از آن ساخته شده 13 دستگیری دو مرد و چهار زن — اتهام اعم از کیفری و فساد مانع مدیریت دولتی, حمله, رفتار آشوبگرانه و مقاومت در برابر بازداشت. آنها نیز صادر شده 11 دادگاه احضار مقامات گفت.

تظاهرات سازمان یافته توسط گروه Decolonize این محل به نام برای یک سیستم حمل و نقل با “نه پلیس.” ابتدا در صبح معترضان تخریب ایستگاه در سراسر شهرستان برگزار می شود نفرت نشانه با پیام مانند “F–k پلیس مبارزه قدرت” و “هیچ کرایه بدون پلیس است.”

آنها همچنین ریخت و چسب و عسل به گردان جم به آنها گفته است.

یک قاره پرتاب یک جسم سنگین را از طریق پنجره های نمای پایین منهتن خرد شیشه ای و ارسال شیشه خرده ریز به صورت یک زن در داخل, مقامات گفت.

در بروکلین پلیس گران جاسپر Skelton 20 ساله به اتهام اشاره پرتو لیزر را به یک افسر چشم در پیاده رو در خارج از یک ساختمان در فولتن در خیابان تاج Heights, پلیس گفت:.

او فرار کرد اما به اتهام حمله به نیروهای پلیس با او را در بر داشت و لیزر در جیب خود دادستان گفت.

در Skelton را تفهیم اتهام شنبه دادستان اردن Rossman گفت: دادگاه Skelton تا به حال شده است در پشت یک “F–k پلیس” بنر در طول لیزر حمله — اگر وکیل Moira ملتزر-کوهن استدلال کرد که آن را “بی ربط” به مجسمه نیم تنه.

Skelton شد و در نهایت منتشر شد بدون وثیقه است و انتظار می رود در دادگاه در آوریل 3.

پلیس خیرخواه انجمن به نام از معترضان پیچ خورده, دستور کار تویت کردن یک عکس از یک چاقو با ‘اف’ و ‘هدف برای گردن’ محاط.

“ضد پلیس آشوبگران باعث ویران کردن در شهر ما امشب را روشن ساخته است که خشونت علیه پلیس است که در دستور کار” اتحادیه نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de