این بیمارستان می شدید احتیاطی به نبرد coronavirus

Coronavirus همه گیر است و تحمیل تلفات سنگین در پزشکی کارگران در شمال ایتالیا اما وضعیت به مراتب متفاوت در یک بیمارستان در جنوب شهر ناپل – که در آن نگهبانان مسلح و تجهیزات با تکنولوژی بالا نگه داشتن آنها را امن با توجه به گزارش.

این Cotugno بیمارستان که متخصص در بیماری های عفونی و تنها شده است درمان coronavirus بیماران به تازگی تا به حال زمان برای آماده شدن برای یورش گرفته و گام های فوق العاده ای برای محافظت از آن پزشکان و دیگر کارکنان با توجه به اخبار آسمان که کردم نگاه کردن به درون.

در حالی که 66 پزشکان فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در ایتالیا با توجه به اعداد وارد شده توسط فدراسیون ملی سفارشات از جراحان و دندانپزشکان و نه تنها مراقبت های بهداشتی کارگران تحت تاثیر قرار شده است در Cotugno اخبار خروجی گزارش شده است.

Sickest بیماران در این مرکز درمان می شوند توسط کارکنان پوشیدن ultra-high-tech ماسک و مهر و موم ضد آب مناسب – و کسی که به دنبال پروتکل های مناسب به حداکثر از جمله جدا کردن مناطق آلوده از استریل هستند.

تا مبادا کسی فراموش نیروهای امنیتی مسلح گشت راهرو.

در یک نقطه و یک پرستار swooped با یک سرنگ به عنوان یک بیمار به سرعت رو به وخامت در یکی از اتاق ها. پرستار تصویب سوزن به همکاران در داخل اتاق از طریق یک محفظه و سپس خود را برداشته و پاک کردن.

زمانی که بیماران را در راهروها در حال قفل کردن برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این اولین چیزی که به انجام این کار در این نوع بیمارستان” دکتر روبرتو oss leisure, رئیس تنفسی, پزشکی, گفت اخبار آسمان.

“این بسیار مهم است برای جدا کردن خیابان [راهرو] و غيره به سازماندهی چگونه [به] لباس و عریان, چگونه [به] قرار دادن یک دکتر یا پرستار در اتاق چگونه [به] قرار دادن ماسک خود را در حق آن بسیار مهم است,” او اضافه شده است.

پزشکان در بیمارستان اذعان کرد که آن را تقریبا غیر ممکن است برای خود در شمال همتایان به عنوان کامل میان موج جزر و مدی – که در آنها اشاره به عنوان “سونامی” — از بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>