آنها فکر می کردند او ساخت آن را تمام کند. هزینه آن یک پسر بچه کوچک خود زندگی است.

از پلیس و مددکاران اجتماعی به وکلا و قضات, لانگ آیلند, مادر, Justyna Zubco-Valva ادعا می کند هیچ کس در زمان او هشدار در مورد او NYPD پلیس, شوهر, Michael Valva به طور جدی.

ادعا سوء استفاده جنسی گرسنگی شستشوی مغزی, ضرب و شتم و ممکن است کودک, انجمن مامان اصرار کرده بود خود سه پسر به درد و رنج در Valva دست.

اما به جای کمک Zubco-Valva شد از دست رفته در یک حقوقی دخمه پرپیچ و خم که در آن او یک محاکمه نقاشی به عنوان یک تکبر زن با یک “انتقام” مدارک دادگاه نشان می دهد.

یکی Suffolk County دادگاه خانواده دادستان ناودان خود را به عنوان “بیمار روانی” مدارک دادگاه نشان می دهد. Nassau County پلیس گفته را رد کرد و او را به عنوان یک مادر “برای رفتن بازداشت.” NYPD ظاهرا او را نادیده گرفته و خیالى است که سابق او بود رابطه جنسی در اتومبیل های گشت در وظیفه.

یک ناسائو قاضی به حبس از سه پسر به Valva که پلیس در حال حاضر می گویند یکی از آنها کشته شدند — زن و شوهر 8 ساله مبتلا به اوتیسم پسر توماس — با ترک او را یک شبه در یک انجماد گاراژ در سنتر مریچس خانه در Jan. 17.

Valva و نامزدش, آنجلا Pollina شد متهم در توماس’ مرگ است. تنها پس از آن بود Zubco-Valva داده می شود حضانت از او بازمانده پسران, Anthony 10 و اندرو 6.

“من نمی دانم اگر آن دلیل است که او یک پلیس. من نمی دانم اگر آن دلیل است که او تا به حال دوستان قدرتمند در قدرتمند مکان. از آن ساخته شده حس صفر به من” اوتیسم متخصص کیمبرلی Berens که مشغول به کار با آنتونی و توماس گفت: از بازداشت نبرد.

Zubco-Valva همسایه کاتلین Izzo گفت: “خط پایین این است که او یک دیوانه است. او دقیقا درست است.”

توسط 2016, زن و شوهر تا به حال تقسیم و Valva, 40, حمل و نقل افسر بود جعل یک “Brady Bunch”-esque خانواده با Pollina, 42, یک مادر از سه دختر.

پسران گفت: Valva مورد آزار جنسی آنها را در طول تعطیلات آخر هفته بازديد Zubco-Valva ادعا می کند.

هیچ شواهدی از سوء استفاده جنسی, مقامات ادعا می کنند.

سپتامبر 2017, ازدواج قاضی امید شوارتز زیمرمن به حضانت پسر به پدر خود.

Berens گفت: “این کلید را به او از دست دادن حضانت دروغ مایک گفت: در مورد او. وجود دارد تعدادی از افراد حرفه ای که یک قاضی می تواند به, به قاضی تجربه ما با Justyna به عنوان یک مادر. نه یک نفر با من تماس به عنوان یک حرفه ای قبل از Justyna از دست حضانت از بچه های خود را.”

حفاظت از کودکان مقامات نیست, علاقه مند یا Berens متهم شده است.

“من به نام. من هم به رخوت بی کفایتی و یا hatefulness,” او گفت:.

Valva و Pollina متهم Zubco-Valva تغذیه پسران قهوه ای پزشکی ساخته شده است که آنها را استفراغ و بیش از حد تنبیه بدنی مدارک دادگاه نشان می دهد.

در اکتبر سال 2017 Zubco-Valva بود در دادگاه برای غفلت در حالی که او پسر بودند و زندگی با پدر خود. قادر به پرداخت هزینه یک, وکیل, مامان floundered در دادگاه.

“آنها در معرض خطر شدید از زندگی خود را در این مرحله” Zubco-Valva گفت: قاضی برنارد چنگ در اکتبر 2018 از پسران است.

پسران حمایت از پدر و اتهامات مقامات گفت: اما بچه ها کمی بیشتر از “طوطی” اصرار Berens که دو بار شهادت بر Zubco-Valva طرف.

“در آن زمان Anthony تا به حال هیچ درک درستی از آنچه که یک حقیقت در برابر دروغ” او گفت:.

در بحث بسته شدن یک county دادستان اصرار Zubco-Valva شد “بیمار روانی است و او معتقد است که وجود یک توطئه بین پدر و کودک خدمات حفاظتی” با توجه به مدارک دادگاه.

چنگ را رد کرد و غفلت از اتهامات عنوان شده در مارس گفتن Zubco-Valva به بازگشت به ناسائو دادگاه به دست آوردن مجدد بازداشت, اما درخواست او را نمی شنید ،

“آن را مانند یک دایره بدون خروج” مامان اظهار تاسف کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی