ایتالیایی کروز تبدیل شده به یک ناخن جویدن در انتظار بازی برای بیش از 6 ، 000 گردشگران نگه داشته شود تحت مستند پس از دو چینی مسافران مشکوک شدند پس از گرفتار مرگبار coronavirus با توجه به گزارش.

این زن و شوهر در پرواز به میلان از هنگ کنگ در Jan. 25 و سوار کاستاریکا Esmeralda در شمال ایتالیا شهرستان بندر ساونا همان روز با توجه به انتخاب.

مدت کوتاهی پس از آنها پایین آمد با تب و توسعه, مشکلات تنفسی, مقامات گفت.

نمونه از بیمار زن و شوهر فرستاده شد برای تست هنگامی که کشتی متوقف شده در Civitavecchia, شمال, رم, روز پنج شنبه پس از توقف در مارسی, فرانسه و اسپانیایی بنادر بارسلونا و Palma de Mallorca.

هیچ کس مجاز کردن کشتی در حالی که این آزمونها در حال انجام یک سخنگوی کاستاریکا Crociere کروز شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را ممکن است “چند ساعت” قبل از این وضعیت روشن تر شد.

کاستاریکا گفت: 54 سال “قرار داده شده بود در سلول انفرادی در هیئت مدیره بیمارستان شب گذشته با او همراه سفر” و خدمه به دنبال دستورالعمل از وزارت بهداشت و درمان با توجه به Agence France-Presse.

“زن و شوهر کابین جدا شده و آنها با پزشکان” ناشناس مسافر گفت: ایتالیایی ANSA news agency. “ما کمی نگران ، هیچ یک شدن است یا کشتی به غیر از پزشکان. این تعطیلات خطرات در پایان یک کابوس است.”

کشتی برنامه ریزی شده بود به بادبان برای La Spezia در شمال ایتالیا در اواخر روز پنجشنبه را بازداشت در چیویتاوکیا “تا زمانی که ما یک به روز رسانی در سلامت آزمون” بندر سروان. وینچنتزو لئون گفت.

وجود دارد حدود 750 چینی دیگر مسافران روی همه آنها به نظر می رسد در سلامت خوب گزارش رسانه های محلی گفت.

این کشتی ترساندن آمد به چین گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در coronavirus مرگ و میر جهانی و ترس عمیق تر بیش از یک گسترش این بیماری با حداقل 15 کشور تایید عفونت.

به تاریخ حداقل 170 نفر کشته شده اند و بیش از 7,700 آلوده.

کوستا Smeralda پنجم-بزرگترین کشتی کروز جهان “آمد از پالما د مایورکا است و در حال حاضر درگیر در یک هفته کشتی در مدیترانه غربی” این شرکت اعلام کرد.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: دولت “نگران نیست اما هوشیار و محتاط باشند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی