هزاران نفر از دلتا کارگران را به مرخصی بدون حقوق در میان coronavirus

هزاران نفر از خطوط هوایی دلتا کارکنان داوطلب شده اند برای پرداخت نشده به عنوان حامل تلاش می کند به صرفه جویی در پول در طول coronavirus بحران است.

برخی 35,000 کارگران را امضا کرده اند تا برای مزد برگ شرایطی که آتلانتا مبتنی بر حامل شروع به ارائه آخرین ماه مدیر عامل شرکت اد Bastian گفت: در روز شنبه یادداشت.

که مقدار به بیش از یک سوم از حدود 91,000 کارکنان تمام وقت دلتا بود در پایان سال گذشته با توجه به آخرین گزارش سالانه.

دلتا به دنبال حتی بیشتر داوطلبان و تقویت مزایای داده شده به کارگران در حالی که آنها رفته اند Bastian گفت. او هفته گذشته گفت که این شرکت ارائه شد دراز مدت غیبت شش و نه 12 ماه.

دلتا اولین ارائه مرخصی بدون حقوق در اواسط ماه مارس به آن تحمیل استخدام توقف و کاهش آن ظرفیت پرواز در پاسخ به کروناویروس بحران است. این بیماری همه گیر است منجر به جهانی محدودیت های مسافرتی و افسرده تقاضا برای پرواز.

دلتا رقبای آمریکایی شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی یونایتد نیز ارائه داوطلبانه ترک به کارگران خود را به عنوان ویروس ناودان کسب و کار خود را. بین المللی حمل و Cathay اقیانوس آرام و امارات مشابه ساخته شده اند حرکت می کند.

مدیران ارشد در سه گروه عمده از ما حامل را قطع خود را پرداخت در حالی که به دنبال فداکاری از کارگران خط مقدم. Bastian در ماه مارس گفت که او را چشم پوشی حقوق و دستمزد خود را برای شش ماه. ایالات مدیر عامل اسکار Munoz نیز ارائه شده است تا خود را در حقوق و دستمزد پایه در حالی که رئیس جمهور آمریکا رابرت Isom است برش خود را پرداخت 55 درصد است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>