هزاران نفر از نیویورک COVID بیماران در حال درمان با داروهای ضد مالاریا مواد مخدر

به عنوان بسیاری از 4000 نفر به طور جدی بیمار coronavirus بیماران در نیویورک در حال درمان با داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین, دولت, مقامات بهداشتی می گویند.

رئیس جمهور تهمت به تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل نجات دهنده زندگی اگر چه وجود گسترده شواهد علمی به تاریخ نشان دادن آن کمک می کند تا نبرد COVID-19.

اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در ماه گذشته گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کشور خواهد بود با استفاده از این دارو در ترکیب با آنتی بیوتیک Zithromax یا آزیترومایسین برای برخی از آخرین خندق موارد بر اساس بالقوه تحقیقات امیدوار کننده.

“زمان از جوهر” گفت: آلبانی دانشگاه بهداشت عمومی دین دیوید Holtgrave که در دولت تیم تحقیقاتی, در بیانیه ای.

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: DOH حمل دوز هیدروکسی کلروکین به 56 بیمارستان در سراسر نیویورک توزیع به اندازه کافی “برای درمان 4,000 بیماران به تاریخ.”

بیماران باید دریافت دوز به عنوان بخشی از چهار یا 10 روز رژیم, مقامات گفت.

دانشگاه آلبانی در دانشکده بهداشت عمومی است رعایت مواد مخدر و تاثیر آن بر بیماران و مقدماتی مطالعه می تواند دوباره در هفته به جای ماه, مقامات گفت.

نیز وجود دارد که آزمایش های بالینی در حال انجام برای دیدن اینکه آیا این دارو می تواند کمک به جلوگیری از انتقال.

پزشکی NYU Langone مدرسه در حال انجام یک تصادفی دادگاه با $9.5 میلیون دلار کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس.

“در حال حاضر هیچ روش اثبات شده برای جلوگیری از COVID-19 پس از در معرض بودن” گفت: آنا Bershteyn استادیار با گروه جمعیت بهداشت و درمان در NYU Langone و مطالعه co-محقق اصلی.

“اگر هیدروکسی کلروکین را فراهم می کند حفاظت از آن می تواند یک ابزار ضروری برای مبارزه با این بیماری همه گیر. اگر آن را نمی کند, پس از آن مردم باید برای جلوگیری از خطرات غیر ضروری از مصرف مواد مخدر است.”

RX شده است استفاده می شود برای درمان مالاریا آرتریت روماتوئید و لوپوس.

آن عوارض جانبی بالقوه شامل همه چیز از کشنده آریتمی های قلبی به از دست دادن بینایی گوش زنگ استفراغ و تغییرات خلق و خو خارش پوست و ریزش مو.

مقامات بهداشت treading با احتیاط گفت: آنها پیش بینی نمی هیدروکسی کلروکین خواهد بود “داروی معجزه” در برابر coronavirus — اما مطالعات ارزش قمار است.

از نظر NYU کارآزمایی بالینی در مورد پیشگیری از محققان در حال ثبت نام از 2000 داوطلب بزرگسالان در شش سایت.

آنها در حال استخدام افرادی که فاقد هر گونه COVID-19 اما علائم شده اند در تماس نزدیک با دیگران است که تایید و یا در انتظار تشخیص است.

در یک صورت تصادفی محاکمه شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد یا هیدروکسی کلروکین و یا یک قرص دارونما — ویتامین C — هر روز به مدت دو هفته.

هر روز در طول دوره 14 روزه و پس از آن دوباره در روز 28 شرکت کنندگان خواهد سواب خود را در معابر بینی و ارسال نمونه ها به محققان برای شناسایی پتانسیل COVID-19 عفونت است.

“اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده هشت هفته ای دادگاه می تواند ارائه پاسخ توسط summer در مورد اینکه آیا یک دوز پیشگیری از این دارو بی خطر و موثر” NYU Langone گفت: در یک نسخه.

“اگر چنین استراتژی می تواند به مقامات بهداشت افزایش بسیار مورد نیاز در کاهش فرد به فرد انتقال است.”

فدرال غذا و داروی آمریکا اعطا اضطراری-استفاده از مجوز برای استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار در میان همه گیر.

شده است وجود دارد شواهد — از جمله چین — که این دارو به بیمار کمک کند پاک کردن ویروس دیر.

اما دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و درمان اخیرا در این که آیا این دارو به عنوان یک درمان برای رمان کروناویروس گفت: “پاسخ این است که هیچ … شواهدی که شما در حال صحبت کردن در مورد … است شواهد.”

در ضمن Northwell امکانات بهداشتی از جمله Lenox Hill, Long Island یهودی و استاتن آیلند در بيمارستانهای دانشگاه — و ابن میمون مرکز پزشکی در حال دادن نسبتا به طور جدی بیمار coronavirus بیماران خاص و داروهای ضد ویروسی مانند Sarilumab یک IL-6 بازدارنده و Remdesivir مواد مخدر که شامل خود را به ژنوم.

Northwell استخدام کرده است 143 بیماران برای Sarilumab محاکمه.

کوه سینا-دانشکده پزشکی Icahn نیز یکی از 34 موسسات در سراسر کشور شرکت کننده در ملی COVID-19 نقاهت پلاسما پروژه. این برنامه به دنبال خون پلاسما کمک های مالی از بهبود coronavirus بیماران که حاوی آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با این ویروس در بیماران به طور جدی بیمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de