سه 76ers کارکنان تست مثبت برای coronavirus

فیلادلفیا 76ers آخرین NBA سازمان به آمار COVID-19.

این 76ers منتشر شد بیانیه ای که سه شنبه افراد ناشناس از بازیکنان و مربیان و اعضای بسکتبال کارکنان عملیات آزمایش مثبت برای coronavirus. این 76ers که تا به حال آزمون امن و فرآوری شده از سازمان خصوصی همچنین به اطلاع دولت و مقامات محلی است.

“به موجب دستورالعمل CDC این افراد در خود به انزوا خواهد شد و تحت نظارت به دقت توسط متخصصان پزشکی” به 76ers در بیانیه ای گفت. “سلامت بازیکنان ما کارکنان طرفداران و جامعه میباشد و ما همچنان به هدایت توسط کارشناسان پزشکی در این زمان است.”

این 76ers اخبار آخرین از NBA franchises آشکار اعضای سازمان خود را آزمایش مثبت برای ویروس. دنور ناگتس در روز پنج شنبه نیز با انتشار بیانیه ای که یک فرد تا به حال تجربه علائم سازگار با کروناویروس در مارس 16 و تحت مراقبت های پزشکی خود در انزوا. این قطعات نیست و نشان داد اگر فرد بود یک بازیکن و یا یک عضو از کارکنان خود را. دو بازیکن لیکرز نیز آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به ورزشی است. سلتیکز همچنین تایید کرد یکی از بازیکنان خود را نیز مثبت برای COVID-19.

تا کنون وجود دارد 10 NBA بازیکنان که قرارداد این ویروس از جمله شبکه’ کوین دورنت و سه هم تیمی.

دورنت و دیگر ورزشکاران بالا و سرگرمی, چهره های که بدست ویروس خواسته شد که توسط ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم آدامز در “صبح به خیر آمریکا” به استفاده از رسانه های اجتماعی برای کمک به دیگران درک شدت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>