سه نفر از اعضای خانواده زندگی مجلل در حومه شهر لس آنجلس — کمتر از 10 مایل از خانه های شیک از شادمهر مانند دریک, Kim Kardashian and Kanye West — قرارداد رمان coronavirus ظاهرا در طول یک سفر اسکی به ایتالیا با توجه به گزارش های جدید.

پم فرشته گفت KCBS-TV که شوهر او و یکی از فیلم پسران خود در قرنطینه اما او دیگر پسر است که زمینه مسائل مربوط به سلامت است که در حال درمان در یک بیمارستان محلی است.

“او نمی تواند صحبت بدون سرفه” فرشته گفت: ایستگاه. “او احساس می کند مانند او دارای یک پالت از آجر بر روی سینه اش او را به غذا خوردن نیست.”

این سه نفر که در Tarzania تنها در حدود 10 مایل از کالاباساس — خانه کیم کارداشیان و کنی وست; دریک ویل اسمیت و کتی هولمز — شروع به احساس بیمار در یک سفر اسکی به ایتالیا فرشته گفت.

پس از بازگشت به خانه خود را, آنها آزمایش مثبت در LAX.

آنها در میان یک گروه از حدود 15 بازدید که Cortina D’ampezzo, در کوههای دولومیت و بازگشت به ایالات متحده Feb. 27 احساس ناخوشی, The Daily Mail گزارش شده است.

لس آنجلس وزارت بهداشت تایید شنبه که هفت نفر از آن 11 تایید coronavirus موارد شامل یک گروه که به تازگی از سفر به شمال ایتالیا با توجه به لس آنجلس تایمز.

دیگر اعضای گروه که در جاهای دیگر نیز احساس ناخوشی پس از بازگشت به خانه منابع گفت: ایمیل های روزانه.

“وجود دارد حدود 15 دوستان در این گروه که در ادامه این سفر اسکی در شمال ایتالیا” یک منبع گفت: خروجی. “آنها همه بیمار و یکی از دوستان است که هنوز هم در ایتالیا. او آمریکایی است اما زندگی در سوئیس. او در حالت اغما است.”

“از دوستان دیگر زندگی در کشورهای مختلف از جمله آریزونا” منبع اضافه شده است. “یک نفر بوده است سرفه خونی.”

این گروه متوجه نیست در زمان سفر خود را که کروناویروس در حال گسترش به ایتالیا — که در آن بیش از 3,800 مردم در حال حاضر آلوده شده است و 148 فوت کرده اند.

“از آن پخش شده اند که آن را بیش از در آسیا و در کشور چین, اما آن را در حال پخش بود که در هر نقطه دیگری” فرشته گفت KCBS.

پاتریشیا Aidem سخنگوی مشیت Tarzana مرکز پزشکی — که در آن یکی از فرشته فرزندان تحت درمان گفت KCBS بیمارستان نمی تواند تایید کند که آیا این بیماران خاص و یا بحث در مورد شرایط خود را.

Coronavirus نقشه: موارد تایید شده در سراسر ایالات متحده

A map of coronavirus infections in the US
از صبح روز جمعه وجود دارد بیش از 200 تایید coronavirus موارد در آمریکا و 14 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im