سه شات یک چاقو خونین در نیویورک شب به تیراندازی افزایش

دو نفر به ضرب گلوله در سر آنها نشسته در یک ماشین در برانکس اوایل پنج شنبه — در میان چهار نفر کشته شدند و در عین حال یکی دیگر خشونت آمیز شب در سراسر شهر نیویورک, پلیس گفت:.

قربانیان که نام نمی شد بلافاصله منتشر کشف شد با زخم گلوله به پشت سر خود را داخل یک اتومبیل پارک شده در Sedgwick خیابان در نزدیکی انبار محل در Highbridge فقط بعد از ساعت 1 صبح به پلیس گفت:.

رابطه بین دو قربانی — 30 سال-مرد نشسته در صندلی راننده و مرد دیگری اعتقاد بر این بود در 30s خود را نشسته در جلوی صندلی مسافر — روشن نشد.

منابع پلیس می گویند که 30 سال داشت در اختیار داشتن یک 9mm, handgun, اما آن را اعتقاد بر این کسی که شات این جفت ارز از خارج ماشین.

پرتابه بدست آمده در خارج از خودرو و با توجه به منابع.

پلیس در ابتدا در پاسخ به این صحنه برای یک “جمعیت وضعیت” و می گویند یک حزب ممکن است رفتن در زمان.

حدود 20 دقیقه زودتر در Canarsie بروکلین ترنس Bazile, 22 بود لعنتی در ران در شرق 96 خیابان در نزدیکی لیندن بلوار پلیس گفت:. او گرفته شد به بروکدل بیمارستان خصوصی به معنی جایی که او مرده.

در شرق نیویورک حدود 10:20 p. m. روز شنبه, 39 سال بود چاقو چندین بار در داخل یک ساختمان در برادفورد خیابان در نزدیکی خیابان بلمونت.

او گرفته شد به بروکدل بیمارستان جایی که او مرده.

بازداشت شده بود و در هر یک از موارد شنبه صبح.

پلیس می گویند که وجود دارد دو تیراندازی سراسر شهر بود روز شنبه با سه نفر مجروح شدند.

آنها را بلافاصله باید یک چوب خط حساب کردن از صبح روز پنج شنبه در حوادث.

این شهر را دیده است های اخیر افزایش دهیم. هفته گذشته در مجموع تیراندازی شمارش بیش از دو برابر در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *