سه فرزند – از جمله دو خواهر – درگذشت هنگامی که یک ضربه ماشین یخی پچ بر روی یک مین جاده ها و ناودان به یک درخت, مقامات گفت.

سه کشته در صحنه مرده زود یکشنبه در کلینتون که در یک سال 2007 تویوتا کرولا رانده شده توسط یک 16-year-old boy رفت و به یک “غیر قابل کنترل ترمز” پس از رانندگی بر روی یخ کشش از Hinckley جاده با توجه به مین وزارت امنیت عمومی.

پلیس ایالت مین

پاسخ امدادگران در بر داشت توماس پرفیریو, 15; امیلی بیکر, 14; و او 12 ساله خواهر Ashlin بیکر مرده در داخل ماشین جمع و جور سخنگوی استفان McCausland گفت.

دو نفر دیگر از قربانیان از جمله 16 ساله راننده که آیا مجوز گرفته شد به یک بیمارستان در پورتلند با غیر تهدید کننده زندگی صدمات McCausland گفت.

یکی از مسافران مجروح شناسایی شد که 12 سال Navaeh ویلسون. هویت راننده در ضمن در حال نکردن به عنوان محققان و دادستان در ادامه به بررسی شرایط کشنده تک ماشین خراب است.

“علت این است که به احتمال زیاد به راننده بی تجربگی و سرعت و پسر بچه را باید گواهینامه” McCausland در بیانیه ای گفت.

رئیس پلیس استنلی بل گفت: همه جوانان بودند از کلینتون پورتلند پرس هرالد.

تویوتا بود به شدت لت و پار پس از کوبیدن به بزرگی درخت کاج پشت سر گذاشتن مجموعه ای از قطعات خودرو و قهوه فنجان و بطری نوشابه و فست فود, ظروف گزارش روزنامه.

“آنها تمام زندگی خود را جلوتر از آنها” دن Bickford زندگی می کند که نزدیک به این روزنامه گفت. “وجود دارد هیچ چیز از آن ماشین است.”

قربانیان با حضور لارنس دبیرستان و لارنس دبیرستان, مدرسه اداری منطقه 49 سرپرست روبرتا Hersom در بیانیه ای گفت.

“جامعه ما عمیقا غمگین از دست دادن غم انگیز ما دانشجویان خواهر Ashlin و امیلی بیکر و توماس پرفیریو” بیانیه بخوانید. “ما دل شکستن برای خانواده ها در این ترین unimaginably دردناک و دشوار است و از طریق غم و اندوه آنها را برای خود بسیار مورد علاقه کودکان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im