برای تقریبا چهار ماه NBA فصل شده است زمزمه هر چند تحت الشعاع قرار توسط کرگدن است که در NFL. اما در حال حاضر همه چشم ها آغاز خواهد شد به نوبه خود نسبت به این ارتباط به عنوان آن را وارد نیمه دوم این فصل است.

طبعا بسیاری از bettors خواهد شد تماشای برخی از تیم ها برای اولین بار در این فصل پس چه بهتر از راه برای tip off پوشش می زنیم به همه ستاره از شروع با برخی از بزرگترین شرط بندی شگفتی ها و نا امیدی ها از NBA فصل …

شگفتی دلپذیر

Oklahoma City Thunder

وجود دارد مطلقا هیچ استدلال در اینجا. شهر اوکلاهما شده ترین سورپرایز شیرین و لذت بخش از این فصل برای bettors. که در آن شما شروع کنیم ؟ رعد و برق پیشی گرفته و خود را برنده مجموع 311/₂ با آخرین جمعه پیروزی بیش از دیترویت. آنها بهترین ATS تیم در لیگ توسط یک حاشیه گسترده ای پوشش در گسترش عظیم 64.8 درصد و آنها را حیرت انگیز 21-8 ATS رکورد (72.4 درصد) به عنوان یک underdog ورود و پنج بازی در نیواورلئان. بیلی داناون در نهایت تیم او می تواند مربی و او است که نشان دهد چگونه خوب او می شود.

شهر اوکلاهما به وحشت تیم مخالف با آن سه گارد صف Chris Paul, Shai Gilgeous-الکساندر و دنیس شرودر. با توجه به تمیز کردن شیشه در هنگام که سه نفر در طبقه با هم, تندر هستند outscoring مخالفت با 33.3 امتیاز هر 100 اموال. که کاملا دیوانه! در تصویر بزرگ شهر اوکلاهما حرکت نمی سوزن. آن است که 200/1 برای برنده شدن در این عنوان NBA و 100/1 به پیروزی غرب در ویلیام هیل. اما بر اساس یک روزانه این است که یک تیم ارزش حمایت و در دور اول حذفی سریال برابر یوتا هوستون یا رعد و برق خواهد بود بسیار زنده را به نفع خود.

ممفیس گریزلیز

درست پشت تندر هستند که جوان با استعداد و بسیار سریع گریزلیز. آن آغاز می شود و به پایان می رسد با Ja Morant شانس-در مورد علاقه را به نفع خود Rookie از سال است. Morant وارد سال در 4/1 برنده جایزه پشت تنها صهیون ویلیامسون از نیواورلئان. ویلیامسون آسیب و Morant را در غالب بازی منجر به Morant در حال حاضر در حال 1/7 مورد علاقه در ویلیام هیل.

به عنوان یک تیم ممفیس پوشش گسترش در 56.6 درصد clip اما این تیم واقعا گرفته است در آخرین ماه و نیم. بخش بزرگی از آنچه گریزلیز انجام دهید این است که سرعت و بیش از آن 20 بازی آنها سوم-سریعترین سرعت در NBA پس از میلواکی و نیواورلئان. فقط به عنوان قابل توجه بوده است بهبود خود را در دفاع. در 33 بازی, Memphis مجاز 112.3 امتیاز هر 100 اموال. اما از طریق این 20 بازی دفاعی خود را رتبه بهبود یافته است به 107.4 چهارم-بهترین ها در این لیگ بیش از این کشش. آه و گریزلیز در حال حاضر پیشی گرفته و خود را 271/₂ فصل برنده مجموع.

ذکر شریف: دالاس ماوریکس, Miami Heat, تورنتو رپتورز.

Dissapointments

Golden State Warriors

ورود به فصل طلایی دولت تصور می شد به یک حاشیه حذفی مدعی با Steph کاری و Draymond سبز هنوز هم در دسترس است و d’angelo راسل در آینده از بروکلین. سپس کاری را شکست و دست خود را در بازی چهارم از فصل همه چیز تغییر کرده است.

رزمندگان بودند تیم اول به پرچ تصمیم گیری خود به نفع کل این فصل آب بندی زیر در 481/₂ برنده هنگامی که آنها از دست رفته به دنور در Jan. 16. به اعتبار آن است که توجه هر چند به عنوان Steve Kerr انجام داده است یک کار فوق العاده نگه داشتن تیم خود را رقابتی در یک شب به شب اساس. رزمندگان رتبه 29 در خالص امتیاز (-8.6) اما پس Dec. 20 آنها 15-11 ATS رکورد نشان دادن مبارزه کر کرده است القا در طول یک فصل از دست. آینده است که به عنوان تلخ. کاری خواهد شد در پشت در پر قدرت در فصل آینده. بنابراین کلی تامپسون. و آنها در حال حاضر یکی از سه تیم با 14 درصد شانس برای برنده شدن بالا کلی انتخاب در پیش نویس است.

Philadelphia 76ers

بله فیلادلفیا در حال حاضر یک حذفی و تیم باقی خواهد ماند مگر این که غیر قابل تصور اتفاق می افتد. اما این حق رای دادن انتظار می رود بسیار بالاتر در جدول رده بندی. این 76ers برگزاری پنجمین دانه در کنفرانس شرق که عمدتا به دلیل ایندیانا در حال حاضر شش بازی از دست دادن خط. فیلادلفیا است که فقط هفت ضرر و زیان از عقد زیر در آن فصل پیروزی در مجموع 541/ ₂ و آن جاده رکورد یکسان است به نیکس “و Hornets’. این است که تمام شده منعکس شده در آینده شانس. این 76ers وارد فصل در 12/1 برای برنده شدن در این عنوان NBA و 2/1 در ویلیام هیل به پیروزی کنفرانس شرق. در حال حاضر آنها در حال 22/1 را به نفع خود قهرمانی و 7/1 به نفع شرق است.

این نهایی خرید و پایین نقطه برای آینده شانس در فیلادلفیا. این 76ers دلیل باید در خوش بینانه است. این ادغام از الک Burks و گلن رابینسون آنها را دو به شدت مورد نیاز بورس و جوئل Embiid و جاش ریچاردسون باید زمان از دست رفته به دلیل مصدومیت. یک اجرا برای نهایی کنفرانس شرق است که هنوز هم بسیار در این کارت برای برت براون تیم و نمی خواهد هر bettor مانند یک 7/1 بلیط به پرچین اگر که می آید به ثمر?

ذکر شریف: Atlanta Hawks, شیکاگو بولز, Houston Rockets.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im