تایگر وودز خارج از آرنولد پالمر دعوتی

تایگر وودز که 44 سال و پرستاری یک balky برگشت روز جمعه به اطلاع مقامات در آرنولد پالمر دعوتی که او نمی تواند در بازی هفته آینده در خلیج هیل در اورلاندو فلوریدا.

جنگل که دستخوش متعدد به عمل جراحی است اشاره کرد و برگشت سفتی خود را به عنوان دلیلی به دست در این مسابقات که او موفق به کسب هشت بار در زندگی حرفه ای او برای دومین سال متوالی است.

جنگل از دست رفته این رویداد در سال گذشته به دلیل گردن فشار است که او را مجبور به عقب نشینی مسابقات هفته.

“او در حال رفتن به بازی” جنگل’, عامل, علامت استاینبرگ گفت: ESPN جمعه. “بازگشت هنوز هم سفت و فقط کاملا آماده است.”

جنگل هم نیست بازی WGC-مکزیک قهرمانی در هفته گذشته.

پس از اتمام دو هفته پیش در پیدایش دعوتی رویداد او و بنیاد میزبان جنگل گفت که او فکر نمی کنم او می تواند از لحاظ جسمی آماده بازی در مکزیک است.

این خبر می آید به عنوان یک شگفتی با توجه به زمان جنگل تا به حال به استراحت پس از پیدایش.

او انتظار می رود به بازی بازیکنان قهرمانی در هفته آینده در مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass در پونته ودرا بیچ فلوریدا.

جنگل گفت: در تمام طول خود را اولویت شماره 1 است برای آماده شدن برای کارشناسی ارشد, مارس 9-12. جنگل برنده پنجم کت سبز در سال گذشته و انتظار می رود که برای دفاع از عنوان خود را — تا زمانی که او قادر جسمی.

او 18 بار در سال گذشته اشاره کرد او ممکن است مقیاس که تعداد این سال است.

“این سرگرم کننده بخشی از تلاش برای کشف کل این باز گشت — چقدر بازی کنم زمانی که من بازی کنم گوش دادن به بدن یا من مبارزه را از طریق آن؟” جنگل گفت: در طول پیدایش دعوتی. “وجود دارد برخی از چیزهایی که من می تواند فشار و برخی از چیزهایی که من نمی توانم. و بنابراین من تا به حال یک نظریه این است که من ممکن است در مورد همان مقدار. چه من بازی 12 بار در سال گذشته [در طول 2018-19 فصل] و به طوری که نوع شماره من برای این سال است.

“من نمی توانم بازی خیلی بیشتر از آن فقط به دلیل تلفات فیزیکی و من می خواهم به ماندن در اینجا برای فقط یک کمی طولانی تر است.”

جنگل واقعا هرگز ادعا در سال گذشته پس از برنده شدن در کارشناسی ارشد. او تا به حال عمل جراحی زانو آرتروسکوپی و فاش کرد که او زانوی چپ شده بود باعث ناراحتی او برای بسیاری از سال است.

بیش از دو ماه پس از عمل جراحی در اولین رویداد زیر زانو روش جنگل برنده Zozo قهرمانی در ژاپن برای 82 PGA Tour عنوان آن سام Snead برای همه زمان برنده در تور PGA.

انتظارات برای یک سال 2020 افزایش یافت و برای جنگل زمانی که او به پایان رسید و چهارمین در جهان قهرمان چالش رفت 3-0 در رئیس جمهور فنجان و برای نهمین ماه گذشته در بیمه کشاورزان باز است.

در حال حاضر کسانی که انتظارات به احتمال زیاد باید خو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>