تیم Cluess پاداش Iona ایمان بودن درست به خود

ما می دانستیم که برای سال ها ، شما شرط می بندم ما بود. مطمئن, ما کمی مغرضانه چرا که او یکی از خود ما است. اما این معنی نیست که ما در اشتباه بودند در مورد تیم Cluess. کسی که قرار بود به او یک شات. کسی که قرار بود به او یک کار بزرگ و او که قرار بود به برنده شدن خیلی افتضاح بازی بسکتبال برای آنها. ما می دانستیم. جهنم بله.

این Cluess برادران بودند بسکتبال آیکون برای ما کودکان و نوجوانان در حال رشد در وست همپستید. آنها فقط مدل های نقش آنها در خانواده سلطنتی. لانگ آیلند شد بسکتبال-وسواس مستعمره در دهه 1970 و 80 و در وست همپستید اگر شما سوار دوچرخه خود را در گذشته Cluess خانه یکی از آنها همیشه می تواند وجود دارد و آنها همیشه در زمان حال برای شما. خدایان را پاسخ نامه در آن روز.

هنک گرگ و کوین ستاره دار در سنت جان; دومی دو هر دو درگذشت غیرممکن جوان, گرگ در 26 از لنفوم در سال 1976 کوین از لوسمی در سال 1986 در 33. بچه خود را برادر, تیم, بازی های برگزار شده کمی در سنت جان, منتقل, به هوفسترا شد یک Nassau County پلیس برای کمی. اما بسکتبال شد برای همیشه در خون خود. بسکتبال خواهد بود خود را نجات. ما همیشه می دانستم که. ما فقط منتظر شخص دیگری آن را کشف کردن بیش از حد. کسی که با یک کار ارائه کرده است.

ده سال پیش Iona در نهایت ساخته شده است که اتفاق می افتد. تیم Cluess شد 51. در مدرن بسکتبال, 51 به نظر می رسد مانند یک تایپی برای یک سال اول مربی. مشکل این است بیش از حد بسیاری از مربیان و کسانی که شغل قبل از آنها آماده; Cluess در حال حاضر قرار داده و در 14 سال در St. mary’s بالا و یکی در تاریخ و کالج و چهار در بخش دوم لیو-ارسال.

Tim Cluess
تیم CluessAnthony J. باعث تخریب جهانی

آماده است ؟ در زمان او ضربه خوردن او آماده بود به پشت سر هم. و این چیزی است که اتفاق افتاده است. Cluess مربی در آیونا نه سال. شش بار Gaels برنده MAAC و ساخته شده NCAA مسابقات غیر ممکن است تعداد در لیگ های تعریف شده توسط حماسه برابری. دو تیم دیگر ساخته شده NIT. او برای اولین بار در سال 2011 بود runner-up در CIT.

چهار سال پیش و پس از دربندی یکی دیگر از فوق العاده اجرا به MAAC عنوان Cluess به من گفت: “ما بازیکنان را در اینجا که می خواهند به این فرصت را به بازی در بازی مانند که یکی و که مایل به پرداخت قیمت را که اتفاق می افتد. ما می دانیم چقدر سخت است به پیروزی در لیگ شبیه به این.”

او مربی این سال است. در شروع فصل او در زمان بیماری و وضعیت خود را شرح داده شد را اغلب به عنوان “جدی نیست زندگی را تهدید.” جمعه, او ساخته شده رسمی چه هر کس می دانست که متاسفانه قریب الوقوع بود پله پایین از سر کار مربیگری. او مسلما به عنوان بزرگترین مربی در تاریخ MAAC جایی که خیلی افتضاح خوب فرصت های شغلی راه اندازی شد.

“من هر روز مربی” او به من گفت یک بار “یک هدیه است.”

بسیاری از فلسفه مربیگری اش آموخته بود در زانو از افسانه ای طولانی جزیره نیروگاه از مردی به نام فرانک موریس. The elder دو Cluess برادران بازی کرده بود برای جک کوران در Molloy اما دو جوان ماند و نزدیک به خانه در سنت اگنس از رککویلل سنتر که در آن موریس حکومت با سبک و فضل برای بیش از یک ربع قرن از شروع در سال 1961.

در روز است که تنها رشد Cluess’ ایستاده در میان ما بچه های محله. برای بسیاری از ما سنت اگنس بود بهتر از نیکز — آنها بازی کوره در رفته fullcourt سریع-شکستن بسکتبال در زمانی که بسیاری از دبیرستان مربیان سوگند توسط چهار گوشه. شما همیشه می تواند به یک سنت اگنس بازیکن در یک پارک یا زمین بازی به این دلیل که آنها با پوشیدن یک تی شرت و شلوارک stenciled با “12-7-4,” موریس ” شعار — 12 ماه یک سال و هفت روز هفته چهار ساعت در روز.

اگر شما به تماشای Iona Gaels کسانی که نه با شکوه سال, آنچه شما دیدم St. Agnes گوزن در شکوه کامل خود را.

“این برای من مهم” Cluess گفت: “به مردم اجازه می دانم که این نوع از بسکتبال و تعهد آن می رود راه طولانی است.”

من می خواستم سنت جان به استخدام او در بهار گذشته و من تنها نبود. او تا حد زیادی محبوب ترین انتخاب در میان فارغ التحصیلان مشتاق به دیدن Johnnies را عضوی از آن خانواده سلطنتی دوباره به خانه. که هرگز اتفاق افتاده است. متاسفانه به نظر می رسد که یکی کار می کرد برای بهترین برای هر دو طرف. بنابراین Cluess بازنشسته یک Gael. در مدرسه ای که به ما داده جیم Valvano و پت کندی و کوین ویلارد — و از شنبه ریک Pitino — نام خود را به آن تعلق دارد در بالای لیست.

“اگر شما عشق بازی بسکتبال” Cluess گفت: در سال 2017 “و شما مربی آن را به راه راست شما یک شانس برای تغییر زندگی است. در هر روز است.”

البته ما همیشه بر این باور بودند که در روز. ما همیشه می دانستند. خوشبختانه در نهایت پس از انجام Iona.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>