تیم Cluess مراحل پایین به عنوان Iona مربی در میان بهداشت نبرد

این پایان یک عصر در آیونا.

پس از یک فصل طولانی جنگ با نامعلومی بیماری های افسانه ای Gaels مربی تیم Cluess استعفا جمعه به عنوان سر مربی پس از 10 سال اما باقی خواهد ماند و با برنامه در یک نقش مشورتی دارند که او با تمرکز بر بهبود است. Cluess, 61, حال چراغ Iona به شش NCAA مسابقات حضور پس از سال 2012 است.

“من می خواهم صمیمانه تشکر می کنم Iona, کالج, جامعه و دولت برای این فرصت را به بخشی از Gael ملت برای ده سال گذشته” Cluess در بیانیه ای گفت. “من درک نگرانی و مراقبت که Iona جامعه به ویژه دکتر کری نشان داده است برای من و خانواده ام بیش از چند ماه گذشته که من شده اند در برخورد با پيچيده تر شدن موضوع سلامت است که من نگه داشته از مربیگری.

“من مشتاقانه منتظر به من نقش های جدید و کمک به کالج در هر راهی که من می تواند به جلو رفتن. از طرف خودم و خانواده من, من می خواهم برای تشکر از Gael ملت از جمله هر دانش آموز-ورزشکار من تا به حال افتخار به مربی به صورت تمام خود را همیشه حاضر و صوتی پشتیبانی می کند. من افتخار می کنم از آنچه که ما انجام داده ایم با هم و نگاه به جلو به حمایت از این برنامه در نقش مشورتی دارند.”

Cluess یک مادام العمر نیویورکر وارد در نیو راشل در سال 2010 با تجربه در بخش من پس از بازی در سنت جان و هوفسترا اما موفقیت باور نکردنی آمد و در هر توقف خود را از حرفه مربیگری. او 14 سال در St. mary’s دبیرستان در منهست رفتن 25-1 در آخر فصل است. او رفت و 22-10 در خود تنهاست سال در Suffolk در جامعه ، او رفت و 98-23 در چهار فصل در بخش دوم C. W. Post. سپس Iona تلفن آمد.

استفاده از یکی از سریع ترین و هیجان انگیز ترین سیستم های توهین آمیز در کشور Cluess برنده حداقل 20 بازی در هر یک از هشت فصل و تنظیم پرونده با پنج MAAC مسابقات قهرمانی و هفت راست کنفرانس عنوان بازی ظاهر.

“ما بسیار افتخار از تیم Cluess و چگونه او به نمایندگی از برنامه های ما بیش از ده سال گذشته گفت:” مدیر دو و میدانی متی Glovaski. “او بالا Iona بسکتبال مردان قرار داده و ما را به ملی ویژه بر اساس سالانه. من می خواهم به رسمیت شناختن مربی انعطاف پذیری در برخورد با پیچیده وضعیت سلامت است که او را نگه داشته و خاموش دادگاه این فصل گذشته است. ما همچنان به حمایت از تیم و خانواده خود را به عنوان او مدیریت سلامت خود توجه و بسیار خوشحال هستند او را به ادامه کمک در یک نقش مشورتی دارند و همچنان بخش مهمی از Iona خانواده است.”

مدت کوتاهی قبل از Iona شروع تلاش خود را برای پنجمین مستقیم MAAC عنوان این سقوط Cluess دور پا قرار دادن دانشیار سر مربی Tra آرنولد مسئول است. Cluess درگیر باقی مانده از دور در برقراری ارتباط با بازیکنان و کارکنان هر روز در حالی که در ادامه به تماشای بازی و فیلم. Iona به پایان رسید با اولین باخت فصل (12-17) از سال 2009 در حال سقوط در MAAC مسابقات یک چهارم نهایی قبل از این رویداد لغو شد روز بعد.

“این واقعا دشوار بدون مربی Cluess,” ارشد E. J. کرافورد گفت: قبل از این مسابقات است. “او بهترین مربی من تا کنون ایفا کرده است. او یک مرد بزرگ و آن را سخت نمی داشتن او در سلامت است مهم ترین است.”

Cluess از پایان تصدی خود با 199 برنده و یک .650 پیروزی درصد بالاترین در میان هر متروپولیتن نیویورک برنامه در بخش I.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de