پورت سنت. لوسی — Tim Tebow شور و شوق برای بازی بیس بال, بالا باقی می ماند به اندازه کافی است که او مایل به آب و حداقل یکی دیگر از آموزش بهار و احتمالا جزئی لیگ های نجومی برای یک شات در لیگ های بزرگ.

اما سابق Heisman برنده جایزه نیز کاهش یافته و به یک اشاره جمعه که او ممکن است نزدیک شدن او در آستانه در منتظر رویای خود را تحقق یابد.

“فصل های نجومی روز به روز” Tebow گفت: زمانی که در مورد خواسته خود-محدوده طرح. “انجام کاری که دوست دارم و خدا را شکر که این فرصت را به آن را انجام دهد به دنبال آن را به عنوان سخت به عنوان من می تواند کار به عنوان سخت به عنوان من می توانم. من فکر می کنم که بخش بزرگی از آن است.

“در همان زمان وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر من به دنبال پس از آن چیزی است که شما می خواهید به انجام, برای همیشه, اما آن چیزی است که در حالی که من شانس آن را قطعا چیزی است که من در مورد پرشور و من دوست دارم.”

Tebow, 32, صرف فصل گذشته در سه گانه-A سیراکیوز و هرگز نورد قبل از دست پارگی به پایان رسید فصل خود را در ماه اوت است. در 77 بازی او نوشته شده .163/.240/.255 اسلش خط با چهار homers و 19 RBIs.

Tim Tebow
Tim TebowAnthony J. باعث تخریب جهانی

آن مشخص شده دومین سال متوالی است که آسیب و مانع Tebow از اتمام یک فصل — در سال 2018 او تعطیل در اواخر ماه ژوئیه در دو-یک بینگهمتون پس از شکستن hamate استخوان در دست راست خود را.

Tebow همچنان مشغول به عنوان یک ESPN college football تحلیلگر و با بنیاد کار در سراسر جهان. او به تازگی ازدواج کرده Demi-Leigh Nel-پیترز سابق دوشیزه جهان از آفریقای جنوبی.

Tebow سابق کا مشتری از مدیر کل برودی ون Wagenen است و ورود او چهارمین بهار آموزش با متس. Tebow بود همه ستاره در شرق لیگ در سال 2018 است.

“شده است وجود دارد مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی” Tebow گفت. “هنگامی که شما در مورد فکر می کنم هدف شما واقعا فکر می کنم در مورد همه پایین وجود دارد و قطعا شده است برخی از پایین و برخی از sucky بار اما نیز وجود دارد شده است برخی از زمان های بسیار جذاب و من فکر می کنم آن را به یک تصویر خوب از زندگی بیش از حد — وجود تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی و این نوع تعادل آنها و دست زدن به آنها را.”

فوتبال همچنان شور و شوق سابق جت های کارفرمایی که می گوید: “وجود برخی ارتباطات” بین خود و تازه شکل گرفته XFL. اما Tebow در نهایت تصمیم گرفت با چوب بیس بال.

او خواسته شده بود روز شنبه برای ارزیابی در غول های کارفرمایی دانیل جونز.

“من فکر می کنم او یک مقدار زیادی از استعداد” Tebow گفت. “او مربی واقعا خوبی در دانشگاه و من فکر می کنم او ادامه خواهد داد به بهبود است. برای ادامه به او سلاح های بیشتر و اعتماد به نفس بسیار مهم است.”

به همین ترتیب Tebow به نام جت های سام Darnold “یکی از با استعداد ترین جوان quarterbacks در لیگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im