Timothe Luwawu-Cabarrot می تواند شبکه’ بعدی احیای پروژه برنده

شبکه انجام احیای پروژه ها. می تواند یک کمی TLC را Timothe Luwawu-Cabarrot یک بعدی ؟

D’angelo راسل رفت و از کم ارزش دارایی به همه ستاره اسپنسر Dinwiddie از G-لیگ یک مهارت های عنوان و جو هریس از چشم پوشی سیم به سال گذشته 3 نقطه قهرمان.

در حال حاضر آنها به چالش کشیده ام Luwawu-Cabarrot نه تنها خود دفاعی وعده اما یک sparkplug کردن نیمکت. و تا کنون او افزایش یافته است به چالش.

“البته. آنها به من داد که نقش و من آن را در آغوش: من آن را دوست دارم” Luwawu-Cabarrot گفت. “من دوست دارم به بیرون رفتن وجود دارد و رقابت و بازی فوق العاده سخت است. ما یک ترکیب که در آن ما واقعا چیزی برای انجام با هم.”

وجود دارد سوال که آیا Luwawu-Cabarrot می تواند گارد در این سطح زمانی که شبکه های امضا شده او در ماه اکتبر. آن را در زمان آسیب به دیگران مانند Kyrie Irving Caris LeVert و دیوید Nwaba — و کار با Luwawu-Cabarrot — به بال یک فرصت است. اما او را نقد کنیم.

Timothe Luwawu-Cabarrot
Timothe Luwawu-CabarrotAP

با شبکه 5-2 در گذشته خود هفت بازی آینده به روز دوشنبه اورلاندو شیب Luwawu-Cabarrot بهترین دفاعی امتیاز (96.4) از هر کسی در چرخش بیش از آن span. و در روز شنبه را تار و مار شارلوت او شانه ای بالا انداخت نیمه اول ناپاک گلایه به بازی ستارگان در نیمه دوم دفاع و پایان با یک حرفه ای-بالا و تیم پیشرو, 21 امتیاز.

“آنها از من برای داشتن چهار خطا در حاصل کار دو تیم. اما من گفتم اگر ما برنده 20 یا 30, شلیک, من ناپاک بیرون” گفت: Luwawu-Cabarrot که مثل بقیه از این شبکه به هیچ وجه قصد استفاده از صدمات به ایروینگ LeVert و Nwaba — عنوان فصل-غیبت طولانی از کوین دورنت به عنوان بهانه ای برای رها کردن در این فصل است.

“ما می خواهیم بیشتر. که آنچه را در اینجا. ما می خواهیم بیشتر از آنچه که ما در حال حاضر” Luwawu-Cabarrot گفت. “ما گرسنه است. ما می خواهیم آن را ما واقعا می خواهید به رقابت و اثبات خودمان و اثبات بسیاری از مسائل است.”


از دست دادن ایروینگ متوقف نخواهد شد شبکه از رفتن ،

ویلسون چندلر شده است صدا دفاعی و مربی کنی اتکینسون به شمردن با 6 پا-8, 235-کوبنده به عنوان یک کشش پنج در اواخر بازی از او می تواند گارد مراکز بزرگتر در حالی که هنوز فاصله کف.

“ما می دانیم که مشکلات ما تا به حال در برابر تیم قرار داده است که پنج بورس خارج وجود دارد و ما در حال نظارت بر آنچه در آن مانند به نظر می رسد با ویلسون در پنج” اتکینسون گفت. “هک شما می توانید بازی [Rodions Kurucs] در پنج. شما می توانید بسیاری از چیزها است. به طور بالقوه اگر ما می توانید در پلی آف این امکان وجود دارد [رفتن small]. شما باید به چیزهایی که در جیب عقب خود را که کمی متفاوت است. این چیزی است که ما می تواند نگاه بیشتر.”


LeVert برای جان Beilein در میشیگان بود و غمگین به دیدن او مربی سابق ایران در کلیولند.

“مایه تاسف است. که یکی از بچه های من. نفرت را به دیدن است که اتفاق می افتد” LeVert گفت. “من واقعا نمی دانم که اتفاق افتاده, بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند بیش از حد بر روی آن. اما نفرت را به دیدن چیزی شبیه به آن به ویژه پس از او بسیار پرشور در مورد بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>