نکات اگر شما اجازه رفتن به دلیل coronavirus

کارگران اخراج یا جابجا توسط coronavirus بزرگ سوال در مورد همه چیز از مراقبت های بهداشتی و مزایای بیکاری به ترس از فسخ و coronavirus قرار گرفتن در معرض.

استخدام وکیل و دیگر کارشناسان در حال آب گرفتگی با پرس و جو از افراد فاقد پاسخ فوری خود را از اساسی ترین حقوق بی سابقه ای در این دوران با بسیاری از مردمی عصبی در مورد امور مالی شخصی.

“بسیاری از کارفرمایان در حال انجام کار درست برای کارکنان به دلیل آن مناسب است و باعث می شود آن را امن تر برای آنها گفت:” مستقر در نیویورک وکیل وینسنت سفید. “دیگر کارفرمایان خواستار کارکنان به کار تهدید به آتش آنها را اگر آنها نمی. من فکر می کنم همه در انتظار کمی از دادخواهی در زمانی که این است.”

در اینجا برخی از سوالات بیشتر فشار از کارگران با توجه به وکیل و دیگر مشاوران:

چه اولین گام برای کارکنان اجازه دهید بروید و یا furloughed?

آنها باید نگاه به تقاضا برای مزایای بیکاری توصیه سفید. “هر کسب و کار است که دست زدن به این متفاوت,” او اضافه شده است. “اما برای بارها و رستورانها و بسیاری از کارکنان نوک کارکنان. حتی اگر کسب و کار مهمان نوازی ادامه پرداخت کارکنان خود را از پایگاه خود را پرداخت است که کسری از آنچه که آنها ممکن است امید به کسب درآمد در راهنمایی.”

چقدر اطلاعات می تواند کارفرمای من تقاضا اگر من از تماس بیمار ؟

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کند که کارفرمایان نیاز به یک توجه داشته باشید از کارکنان بیمار مبتلا به بیماری حاد تنفسی به منظور بررسی بیماری خود را. تفکر است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است کشیده و به ظرفیت پاسخ به بهداشت و سلامت دیگر, تماس, با توجه به محل کار و انصاف.

آیا آمریکایی های معلول (ADA) به کارفرمایان اجازه می دهد برای بررسی کارکنان به صورت یک تب ؟

در حال حاضر جواب “بله” با توجه به کورتنی بلانچارد در مینیاپولیس حقوقی Nilan Lewis Johnson.

آیا شما واجد شرایط برای مرخصی استعلاجی اگر قرنطینه و یا در انزوا?

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو امضا قانون فراهم می کند که برخی از کارکنان از مرخصی استعلاجی و کار حفاظت اگر قرنطینه و یا در انزوا منظور از بهداشت عمومی رسمی.

“قانون جدید همچنین گسترش حمایت های خاص کارکنان تحت نیویورک مرخصی خانواده و نیویورک مزایای از کار افتادگی قانون به ارائه برخی از اندازه گیری از تداوم حقوق و دستمزد در یک قرنطینه یا انزوا سفارش دوره” با توجه به Nilan Lewis Johnson یادداشت.

می توانید کارفرمایان خاتمه کارگران که اصلا به کار می آیند چرا که آنها در حال پاسخ دادن به تماس ها به عنوان بخشی از زمان اولین پاسخ دهندگان?

نه اگر آنها درگیر عمران آمادگی برنامه ریزی و یا کار سفید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im