تیتان می تواند فقط با استفاده از تام برادی به عنوان Ryan Tannehill ‘اهرم’

به شایعات و گزارشات و منابع, پرواز, آن را می شود سخت تر برای کشف واقعیت از داستان وقتی که می آید به تام بردی آینده.

اما ما قطعا باید یک سناتور برای غم انگیزترین گزارش در مورد شش بار قهرمان سوپر باول چشم انداز در آژانس رایگان. بوستون ورزشی مجله گرگ Bedard گزارش داد که بازار برای بردی ممکن است به عنوان قوی به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند. و تیتان که مربی بردی تیمی سابق مایک Vrabel می تواند فقط با استفاده از بردی شایعات برای کمک به درایو کردن قیمت برای همکار رایگان عامل رایان Tannehill.

“لیگ منابع انتظار تیتان به قفل در رایان Tannehill در برخی از نقطه در نرخ ارزان به لطف بردی اهرم هر چند که می تواند تغییر” Bedard نوشت.

خوش آمدید به رایگان آژانس تام.

Tannehill کمک کرده و منجر تیتان به مسابقات قهرمانی آسیا بازی فصل گذشته از جمله برنده شدن بیش از میهن پرستان در وحشی-کارت دور. Tannehill, 31, پیشی گرفتن از همه انتظارات پس از مصرف بیش از مارکوس Mariota midseason هر چند خیلی از تیتان’ موفقیت می تواند مربوط به ستاره در حال اجرا پشت جرثقیل هنری هیولا نیمه دوم و postseason.

“[بردی] هنوز هم می توانید بازی” هنری گفت: “Bussin’ با پسران” پادکست پس از این فصل است. “بدیهی است که سن مهم نیست برای او هنوز هم بازی در سطح بالا اما سوال من این خواهد بود: چرا نمی خوای رایان به اندازه کافی خوب, شما می دانید ؟ … زبان برای همه در جرم ما تغذیه کردن از او. … رایان Tannehill ما کارفرمایی و رفت به مسابقات قهرمانی آسیا, چرا ما نمی خواهیم رایان؟”

Bedard نوشت که بعید است بردی به پایان می رسد تا در اظهارات و یا Buccaneers ترک تیتان به عنوان یکی از 42 سال دوام گزینه های خارج از انگلستان است. اما در حال حاضر او است که اهرم برای درایو کردن بازار برای Tannehill که بازسازی شده ارزش خود را با یک جامد نیم فصل با تیتان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im