قبل از Astros کردم گران برای فریب داد و در نتیجه آنها را از دست دادن مدیر کل جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch قبل از آن هزینه الکس کورا مدیریت فرفره در بوستون و قبل از Red Sox برخورد سوپراستار Mookie بتی و دیوید قیمت به داجرز یانکی ها بودند این تیم به ضرب و شتم در لیگ آمریکا.

اضافه کردن گل میخ right-hander و ex-Astro Gerrit کول در ماه دسامبر در نه سال $324 میلیون رایگان-عامل قرارداد بلافاصله پس از نصب یانکی ها به عنوان مورد علاقه برای رسیدن به مسابقات جهانی برای اولین بار از سال 2009 است. حتی امکان اینکه بدون lefty استارت James Paxton تا اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن نیست حذف برچسب های مورد علاقه از یانکی ها که باز بهار آموزش چهارشنبه در تمپا هنگامی که کوزه و خشکشویی گزارش.

قرار می دهد که آنها در سخت ترین موقعیت یک تیم ورزشی می تواند در: برنده هنگامی که توده ها انتظار شما را به نفع خود.

آیا شما بر این باورند جان چوبی 10 NCAA بسکتبال عناوین در 12 سال کشش و هفت مستقیما با UCLA شد پاک تر از هیئت مدیره بهداشت و درمان و یا نمی چوبی برنده زمانی که انتظار می رود با توجه به استعداد او جلب کرد به وستوود.

“آنها بسیار هوشمند و بسیار هوشمند مردم” یانکیز GM برایان Cashman گفت: از مردمی که مجموعه ای شانس. “آنها قرار داده و سیستم خود را در بازی و آن را تف کردن که مورد علاقه است. آن را تضمین نمی کند هر چیزی است.”

مدیر Aaron Boone سوم تیم یانکیز می یابد خود را در نقش مورد علاقه با توجه به چند ورزش-تغییر حوادث است نه کم آوردن کول به برانکس. کوزه لزوما افزایش فروش بلیط, اما یانکی ها تا, از یک سال پیش و انتظارات در حال افزایش هستند.

Aaron Judge looking at catcher Kyle Higashioka, during a workout at the Yankee Minor League complex in Tampa, Florida.
هارون قاضی به دنبال در گیر Kyle Higashioka در طول یک تمرین در این یانکی جزئی لیگ پیچیده در تمپا, فلوریدا.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

در Boone را دو سال اول یانکی ها باید برنده 203 و سال گذشته آنها copped این باشگاه AL شرق عنوان از سال 2012. با کول 29, آماده به فرض نقش کارکنان آس چرخش که قوی بود قبل از ورود او و Red Sox از دست دادن بهترین بازیکن برنده 103 فصل به طور منظم بازی در حالی که برخورد با صدمات قابل توجه و پیشرفت به ALCS این فصل به اندازه کافی نخواهد بود.

“من معتقدم که ما تا به حال یک قهرمانی کالیبر تیم در سال گذشته و سال قبل از” هل Steinbrenner گفت: در MLB صاحبان نشست این هفته در اورلاندو فلوریدا. “ما حتی بهتر از این سال است.”

البته Red Sox نمی خواهید برای بالا بردن پرچم سفید چون بتی و قیمت ها از بین رفته اند. و اگر صرفه جو اشعه از دست دو کلید در مقابل دفتر اعضای انتظار می رود آنها را به یک تیم به حساب با از مارس تا اکتبر.

کول ترک Astros بزرگتر آمار نسبت به Luhnow و Hinch اخراج شدن پس از MLB به حالت تعلیق این دو برای یک سال برای استفاده از الکترونیک به کش رفتن علائم در دقیقه خدمتکار پارک در سال 2017, زمانی که آنها در زمان بازی 7 از ALCS از یانکی ها و ضرب و شتم داجرز در جهان سری.

البته به پاداش خود نفرت طرفداران یانکی ها که وارد nypost.com و یا در حال برگزاری کاغذ محصول وجود خواهد داشت چاههای در راه به اکتبر رژه بالا پایین برادوی است.

یانکی ها شرط بندی Gleyber تورس می تواند جایگزین دیدی Gregorius در کوتاه و اجازه دهید Gregorius ترک از طریق آژانس — او فرود آمد در فیلادلفیا. تورس بازی کوتاه در حالی که تبدیل شدن به نخبگان چشم انداز در توله سیستم و به کار گرفته سوئیچ دوم با یانکی ها هست. وجود دارد سوال در مورد تورس رفت و آمد در کوتاه مدت و اگر او تلاش خواهد شد که تاثیر او در صفحه — جایی که او ضربه .275 با 62 homers 167 RBIs نوشته شده و یک .849 OPS در دو لیگ بزرگ فصل?

می توانید به Giancarlo استانتون بازی در 130 بازی ؟ ایضا هارون قاضی ؟ می برت گاردنر رسیدگی به کار روزمره در مرکز تا هارون هیکس بازگشت از تامی جان عمل جراحی? آن خواهد بود به علاوه اگر Gary Sanchez می توانید اجتناب از سفرهای متعدد به ایل که اتفاق افتاده است دو فصل گذشته.

را داشتن استخوان خار حذف از Masahiro Tanaka آرنج راست مانع او ؟ او تا به حال یک روش مشابه به دنبال 2015 فصل به همراه آورده به آرامی در بهار آموزش و رفت 14-4 با 3.07 دوران در 31 شروع می شود. J. A. Happ قوی به پایان رسید در اولین فصل کامل به عنوان یک یانکی اما به طور کلی این یک مبارزه است. هجده برنده بازی دومینگو, آلمانی خواهد بود گم شده و تا اوایل ماه ژوئن به علت 80-بازی تعلیق برای نقض MLB را با خشونت خانگی سیاست. چگونه در مورد آدم Ottavino اکتبر funk (8.10 دوران .389 طور متوسط پنبه حلاجی شده را در برابر 1.143 عملیات در هشت بازی)? می توانید تامی Kahnle تکرار بسیار قوی 2019 که او در آن نوشته شده 3.67 عصر و دامن زده 88 در 611/₃ نوبت?

بنابراین پرسش وجود دارد که نیاز به پاسخ داده شود در یک حالت مثبت. در عین حال وقتی که می آید به داشتن استعداد یانکی ها دارای بیشتر از آن از هر گونه AL تیم. بحث در تمام طول روز و شب در مورد محل باشگاه وانجمن شیمی و “چسب بچه ها” اما اولین فرمان از ورزش این است: استعداد برنده است.

و یانکی ها باید مقدار زیادی از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی