هاروی لوین بنیانگذار TMZ روز سه شنبه گفت: خروجی به حال خوب از “کوبه ” مردم” برای شکستن اخبار از سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن NBA افسانه او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر.

اجرای قانون مقامات به حال ناودان تلخیص وب سایت های خبری برای انتشار داستان در مورد کوبه برایانت مرگ قبل از مقامات اعلام کردند, اعضای خانواده قربانیان.

اما در مصاحبه با لا ایستگاه رادیویی KNX “در عمق” لوین در دفاع از خود سایت گفت: برخورد با hoops ستاره را تکرار کردم و اجازه قبل از رفتن به را فشار دهید.

“ما در برخورد با کوبه مردم… و به ما گفته شد بسیار واضح است که او تا به حال مطلع شده است,” لوین گفت که ظاهر می شود برای اشاره به برایانت بیوه ونسا.

وقتی پرسیده شد که در مورد خانواده های دیگر قربانیان مطلع لوین گفت: “این یک نقطه نمایشگاه.”

لوین گفت: او در ابتدا کردم نکته از دیرین اجرای قانون منبع و سپس به نام تکرار برای 41 ساله بازنشسته لس آنجلس لیکرز.

“ما در برخورد با آنها برای یک ساعت قبل از ما منتشر شده داستان و به آنها گفت: ‘آن’,” او گفت:.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا بود لعنتی خروجی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه هنگام توضیح به خبرنگاران گفت که چرا او نمی تواند تایید هویت کسانی که روی سیم هلی کوپتر.

“این امر می تواند بسیار بی احترامی به درک که شما عزیزان جان و شما در مورد آن را از TMZ” بییانوئبا گفت. “که فقط کاملا نامناسب است.”

در مورد کلانتر اظهارات لوین تصریح کرد: “ما تایید آن… و به آنها گفت: به دنبال آن بروید و به آنها گفت: او می دانست. بنابراین من مطمئن هستم که آنچه او گفت در آن است.”

“ما در حال اجرای قانون و او یک روزنامه نگار. ما چیزهای مختلف” لوین اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب اورجینال پزشکی