امروز coronavirus به روز رسانی: New ‘fizzing’ علائم گزارش شده حتی میمون های بزرگ در مستند

Coronavirus بیماران گزارش تجربه عجیب و غریب احساس وزوز در سراسر بدن خود را — و پزشکان می گویند ممکن است یکی از آخرین احساس آنها احساس می کنید که بدن خود را با موفقیت مبارزه با سرایت.

مردم زده با کشنده اشکال رنگی به رسانه های اجتماعی به بحث دلسردکننده احساس با توصیف آن به عنوان “الکتریکی و احساس بر روی پوست من.”

دریافت آخرین تحولات در coronavirus مستقیم به صندوق پستی خود را با ثبت نام برای ما نسخه ویژه عضویت در خبرنامه.

در اینجا چه چیز دیگری به ما آموخته امروز:

بحران در نیویورک و در سراسر جهان:

  • بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان — از جمله 5,000 در شهر نیویورک درگذشت از coronavirus. حداقل 639 بیشتر بزرگ اپل ساکنان کشته شدند توسط ویروس در یک روز.
  • شهردار بیل د Blasio بستری برای اولین بار است که coronavirus قربانیان در میان مرده مدفون در میدان کوزه گری هارت در جزیره است.

سلامت قطعات:

  • هر نوع دود استنشاق — حتی گاه به گاه علف هرز با استفاده از — یک coronavirus خطر کارشناسان هشدار می دهند.
  • صدور گواهی coronavirus ایمنی برای آمریکایی ها شده است مورد بحث در جلسات. ایده این است که مردم باید انجام مقالات برای اثبات آنها باید آزمایش مثبت آنتی بادی ممکن است “برخی از شایستگی,” دکتر گفت: Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.
Hart Island coronavirus bodies
کارگران با پوشیدن لباس محافظ دفن بدن در یک سنگر در جزیره هارت.رویترز/لوکاس جکسون

پول نقد افزایش:

  • شهر نیویورک تلاش pantries غذایی را یکی دیگر از $25 میلیون دلار کمک های اضطراری برای کمک به سهولت خواسته های بی سابقه ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • رئیس جمهور تهمت است که به دنبال به جلو به یک “واقعا جهش بزرگ” در اقتصاد است. “این هفته در تنها چهار روز ما تا به حال بزرگترین بازار سهام افزایش از سال 1974” او گفت:. “ما یک شانس عالی برای واقعا بزرگ گزاف گویی که نامرئی دشمن از بین رفته است!”
  • فدرال حمل و نقل بخش منتشر شد 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای ما مسافر راه آهن Amtrak است که ویران coronavirus بیماری همه گیر.

در خبری دیگر…

  • همه چیز رو مو برای یک زن و شوهر در قرنطینه هنگامی که یک زن قطع شریک زندگی خود را قفل و به طور کامل bungled ،
  • حتی میمون های بزرگ که قرار است در مستند با حفاظت از ترس است که انسان عموزاده همچنین ممکن است آسیب پذیر به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>