امروز coronavirus به روز رسانی: سه کشور تیم, سان فرانسیسکو, قفل کردن

Coronavirus ادامه داد: به upend زندگی روزمره در آمریکا چهار شنبه به مدارس بسته و فضاهای خالی و کل شهرستانها قرار داده شد در مستند.

در تلاش برای سرسخت شیوع کاخ سفید خواست آمریکایی ها برای منزوی کردن خود و جلوگیری از گروه های بیش از 10 نفر به عنوان بخشی از یک کمپین به نام “15 روز به سرعت گسترش یافته است.”

“ما تجمع هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت. “ما می تواند به نوبه خود گوشه ای و تبدیل آن به سرعت.”

در ضمن اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine لغو شنبه دموکراتیک اولیه میان CDC هشدار برای جلوگیری از زیادی جمعیت و ترس از شیوع بیماری می تواند صدمه دیده است رای دهندگان. فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی هستند هنوز میله میله برای رفتن به پای صندوق های رای.

دریافت آخرین تحولات در coronavirus مستقیم به صندوق پستی خود را با ثبت نام برای ما نسخه ویژه عضویت در خبرنامه.

در اینجا چه چیز دیگری به ما آموخته امروز:

متحده آمریکا تیم:

  • در یک بی سابقه از توافق بین سه متحده Govs. اندرو کومو نیویورک, Phil مورفی از نیوجرسی و ند لمانت کانکتیکات به توافق شاتر کسب و کار — از جمله سالنهای سینما و قمار — آغاز در 8 p. m. امشب و ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر است. همه کافه ها و رستوران ها باز خواهد شد برای بایگانی اطلاعات تنها.
  • مورفی همچنین اعلام کرد سست مقررات منع رفت و آمد در باغ دولت, به tweeting که او “شدیدا” غیر ضروری سفر بین 8 بعد از ظهر و ساعت 5 رفتن به جلو.
  • اما نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio فقط نمی تواند دور ماندن از ورزشگاه.
New York Mayor Bill de Blasio arrives at the Park Slope YMCA.
شهردار نیویورک, بیل د Blasio می رسد در شیب پارک YMCA در صبح روز دوشنبه.پل Martinka

حرکت به سمت یک واکسن:

  • دانشمندان لگد تست تجربی اول coronavirus واکسن بر روی انسان داوطلبان دوشنبه اداره یک شات بود که یک نقطه عطف در مسابقه برای محافظت از جهان از این بیماری همه گیر.
  • مقامات هشدار داده آن را می تواند یک سال تا 18 ماه به طور کامل تست و تایید هر واکسن.

هیچ کانادا:

  • نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید او را نزدیک مرزهای این کشور به هر کسی که نیست یک شهروند یا مقیم دائم. شهروندان ایالات متحده معاف — در حال حاضر است. ترودو خود منزوی در خانه پس از همسرش سوفی آزمایش مثبت برای ویروس.

ستاره های بیشتری را تحت تاثیر قرار:

سهام یک جست و خیز:

سن Fran در مستند:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>