امروز coronavirus به روز رسانی: تهمت می بندد مرزهای نیویورک قفل کردن

ایالات متحده مرزها در حال بسته شدن برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد همه غیر ضروری سفر را منع می شود بین آمریکا و مکزیک پس از یک سیاست مشابه اعلام کرد برای کانادا پیش از آن در هفته. محدودیت های که رد و تجارت خواهد اثر را در روز شنبه.

اقدامات آمدن به نیویورک پیوست کالیفرنیا در صدور ایالت مستند با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو سفارش همه غیر ضروری کسب و کار به نزدیک پنج شنبه شب.

“من می خواهم به قادر به گفتن به مردم نیویورک — من همه چیز را ما می تواند انجام” کومو گفت. “و اگر همه چیز ما موجب صرفه جویی فقط یک بار زندگی من خوشحال خواهید بود.”

دریافت آخرین تحولات در coronavirus مستقیم به صندوق پستی خود را با ثبت نام برای ما نسخه ویژه عضویت در خبرنامه.

در اینجا چه چیز دیگری به ما آموخته امروز:

راحت

  • Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مبارزه با COVID-19 به احتمال زیاد حفظ آمریکایی ها در صفحه اصلی برای حداقل چند هفته.
  • Fauci نیز در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن بر اینکه ضد مالاریا مواد مخدر خواهد بود موثر در درمان coronavirus.

مردان در معرض خطر

  • دکتر دبورا Birx بالا, دکتر, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus وظیفه نیروی جمعه هشدار داد که داده های اولیه از ایتالیا نشان می دهد مردان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این ویروس بیش از زنان است.

سهام سقوط

  • سهام ایالات متحده در زمان جست و خیز بعد از ظهر جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تازه محدودیت های مسافرتی و کومو دستور خود در سطح ایالت مستند.
  • چهار سناتور آمریکایی در عین حال آمده اند زیر آتش برای آزادسازی سهام خود را در روزها و هفته های پس از یک جلسه خصوصی در Coronavirus.

فرار مالیاتی

  • کاخ سفید و وزارت خزانه داری وزیر تحت فشار قرار دادند پشت مهلت برای تشکیل پرونده فدرال مالیات بر درآمد از 15 آوریل تا ژوئیه 15.

ساخت ماسک

Diana Berrent
دیانا Berrent, یک مادر دو در لانگ آیلند آزمایش مثبت برای coronavirus دیروز.Facebook

تست تست

بسر برده است در قرنطینه

  • یک زن انگلیسی شد گرفتار در دوربین دستگیر شدن در لباس شنای زنانه دوتکه او برای شکستن اجباری coronavirus مربوط به قرنطینه در حالی که تعطیلات در اسپانیا.
  • و یکی دیگر از بریت چهره سه ماه پشت میله های زندان پس از دستگیری او در جزیره برای عدم پیگیری خود انزوا سفارشات.

شباهت وهم آور

و در نیویورک,

Javier Negron and Joanshley Valentine spotted the other couple and also got married.
خاویر Negron و Joanshley ولنتاین خال خال های دیگر زن و شوهر و همچنین ازدواج کردم.استیون هرش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>