تام بردی اعلام کرد او را ترک پرستان در NFL free agency

تام برادی است که ترک وطن پرستان.

او کجا می رود ؟ تصمیم گرفته می شود اما NFL هرگز همان نگاه.

بردی, 42, اعلام کرد از طریق رسانه های اجتماعی در صبح روز سه شنبه که او به پایان رسید در انگلستان پس از 20 فصل شش برنده سوپر باول در نه ظاهر و سه MVPs.

“من نمی دانم آنچه که در آینده نگه می دارد” بردی نوشت: “اما آن زمان برای من برای باز کردن یک مرحله جدید برای زندگی من و حرفه ای است.”

مگر اینکه بردی یک حقه تا آستین خود را – هر چیزی امکان پذیر است در حال حاضر خود را در بازار به ریاست Buccaneers و شارژر دو تیم به پایان رسید که به خوبی از این مسابقه حذفی در فصل گذشته.

NFL شبکه گزارش داد هر دو تیم ساخته شده “قوی ارائه می دهد” به بردی “معتقد بود” در بیش از 30 میلیون دلار در سال است.

“تامی آغاز تماس شب گذشته & آمد. ما تا به حال مثبت و محترمانه بحث است. این راه من می خواهم آن را به پایان, اما من می خواهم او را به انجام آنچه که او در بهترین منافع خود” میهن پرستان صاحب رابرت کرافت ESPN گفت:. “پس از 20 سال با ما, او به دست آورده است که درست است. من او را دوست دارم مثل یک پسر”

حتی با نبوغ بیل Belichick وسیله حاشیه آن دشوار است برای دیدن این عنوان چیزی جز پایان پرستان سلسله. این پرستان برنده 16 از آخرین 17 شرق آسیا عناوین تنها از دست رفته در طول فصل بردی از دست رفته اما یک بازی به دلیل مصدومیت.

این پرستان منجر شد توسط مت کسل بود و پیروزی در 11 بازی در حالی که از دست رفته پلی آف پس از آن. در حال حاضر ؟ دوم-سال کارفرمایی جارت Stidham است که در بالای نمودار عمق اما عامل رایگان عروسکی بریج و تجارت نامزد اندی دالتون را بیشتر حس برای پر کردن enormous کفش.

بردی منتشر شد دو بیانیه: یک تشکر از تمام هم تیمی ها و مربیان و مدیران کرافت و کارکنان به صورت “روزانه تعهد به برنده شدن و ایجاد یک فرهنگ ساخته شده در مقادیر بزرگ” و دوم فقط برای طرفداران.

“حمایت شده است قریب به اتفاق” بردی نوشت. “من آرزو می کنم هر بازیکن می تواند آن را تجربه کند. … من همیشه شما را دوست دارم و آنچه ما به اشتراک گذاشته اند – یک عمر خاطرات سرگرم کننده.”

دود در اطراف بردی خروج گذشته شروع شد offseason زمانی که او زده توافق با این تیم است که او نمی تواند حق رای دادن برچسب و اجازه داده می شود برای ورود به بازار باز برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. آن تنها افزایش به عنوان فصل پیشرفت و شد کامل آتش در چند هفته گذشته.

این پرستان نگهداری یک محل برای بردی اگر او می خواست برای بازگشت اما به نظر می رسد بزرگترین همه زمان می خواهد ثابت کند او می تواند آن را انجام دهد بدون Belichick شاید احساس تحقیر شده میبیند که او نبوده است پرداخت شود به همان اندازه و یا قدردانی آنجا که دیگر quarterbacks از خانواده او.

چشم انداز NFL تغییرات به عنوان جت بانک-شکستن دلفین ها و افزایش صورتحساب همه باید احساس وجود دارد که یک فرصت دوباره است. و اشراف و کلاغ دیگر لازم نیست به ترس کنفدراسیون فوتبال آسیا پلی آف مسیر در حال اجرا از طریق Foxborough جرم است.

که به وضوح ، میهن پرستان جدید کارفرمایی یا بردی با جدید خود را از لباس است ؟

رایگان عوامل نمی تواند رسما تغییر تیم تا روز چهارشنبه هر چند ده ها تن از موافقت نامه های در انتظار physicals در محل هستند.

بنابراین جنون است فقط گرفتن آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>