تام بردی ظاهر می شود در هوارد استرن رادیو نشان می دهد در هفته آینده

اگر تام بردی در حال رفتن به صحبت در مورد فروپاشی با میهن پرستان, شرط بندی بر روی آن اتفاق می افتد در مصاحبه بعدی.

شش بار قهرمان سوپر باول برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در “Howard Stern Show” چهارشنبه آینده ارائه محافظت کارفرمایی گسترده فروم — با ماهر و بی قید مصاحبه که بارها و بارها unearths باور نکردنی و قبلا unshared حکایات از مشاهیر معروف — به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بردی را یک بار غیر قابل تصور خروج از جدید انگلستان است. مصاحبه در دسترس خواهد بود برای همه برای شنیدن با SiriusXM در حال حاضر رایگان از طریق مه 15.

در طول تنها رسانه در دسترس پس از امضای قرارداد با Buccaneers, بردی, 42, تصریح کرد علاقه خود را برای حق رای دادن است که پیش نویس او در سال 1999 بود و تمایلی برای مطابقت با تضمین دو سال $50 میلیون معامله بردی امضا شده با خلیج تمپا.

“من بسیار سپاسگزار برای دو دهه و من اشاره شده که روز دیگر” بردی گفت: در طول مقدماتی کنفرانس تماس بگیرید. “این یک چیز شگفت انگیز برای خانواده من و من مطمئن هستم که زمانی که من انجام بازی من به عقب نگاه کنید و شانس به واقعا داد حرفه ای تمام من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>