تام بردی به ارمغان آورده است ‘به LeBron اثر’ به Buccaneers

خلیج تمپا است ناگهان داغ مقصد حالا که تام برادی است که یک دزد دریایی.

یکی از ثانویه مزایای امضای بزرگترین همه زمان به یک تیم نامحسوس راه است که بازیکن آسانسور سازمان: بلیط و نیوجرسی فروش موشک وار رفتن خواهد شد و دیگر بازیکنان می خواهد برای تبدیل شدن به یک بخشی از آن حق رای دادن.

“پس از کلمه ظاهر که تام برادی است که انتظار می رود به زمین در تمپا غیر منتظره بالا تعداد بازیکنان رسیده به Buccaneers به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها می خواهند برای پیوستن به میهن پرستان سابق’ QB وجود دارد در هر لیگ منابع” ESPN Adam Schefter در توییتر نوشت در روز پنج شنبه. “این است که در غیر این صورت شناخته شده به عنوان NFL نسخه از LeBron اثر…”

بردی خود را اعلام کرد 20 سال ازدواج با انگلستان بود در روز دوشنبه اما او تا به حال ساخته شده آن را برای روشن هر بالقوه خواستگاران او را اولویت بندی تیم ها با سلاح های تهاجمی طولانی قبل از آن. او انتظار می رود که به امضای یک قرارداد به ارزش حدود 30 میلیون دلار در هر فصل در روزهای آینده با Buccaneers که در حال حاضر مایک ایوانز Chris Godwin, O. J. Howard و Breshad Perriman rostered.

در سال گذشته گادوین سوم به پایان رسید در NFL در کارگاههای دریافت (1,333) گره خورده است و برای چهارم در touchdowns (نه) در حالی که ایوانز به پایان رسید 13th در متری (1,157) گره خورده است و برای نهم در touchdowns (هشت).

Former Patriots quarterback Tom Brady.
میهن پرستان سابق کارفرمایی تام بردی.دیجیتال برای اولین بار از طریق رسانه های گتی Im

یک منطقه که در آن Buccaneers ضعیف است و در حال اجرا به عقب و موقعیت. کمیته رونالد جونز و Peyton آرایشگر در فصل گذشته بود و بدون زرق و برق در بهترین و تمپا نامگذاری شده است به عنوان یک پتانسیل فرود نقطه ستاره در حال اجرا پشت تاد Gurley که به احتمال زیاد انجام می شود با قوچ و عامل رایگان Melvin Gordon.

پیش از این رایگان آژانس ESPN دیانا russini را بازتوییت کرد گزارش داد که Buccaneers خواهد بود “حاضر به دادن تام بردی چیزهایی که او نیاز دارد او می خواهد” یعنی “کنترل بیش از فهرست” و “تصمیم گیری در این بازی-تماس است.”

NFL شبکه broncos نوشت که بردی به مشکل گیرنده آنتونیو قهوه ای با او به مقصد بعدی.

The Buccaneers در حال حاضر $46.66 میلیون در کلاه فضایی دوم بیشتر در لیگ با توجه به Spotrac و نشستن در +175 پشت پرستاران (-115) به پیروزی NFC جنوبی که می تواند تلنگر اگر تیم علائم بیشتر نام های بزرگ.

30 میلیون دلار سوال است که این همه گرد هم می آیند برای Buccaneers? بردی به شدت می خواهد برای برنده شدن در هفتمین حلقه کاسه فوق العاده و تیم قوی به نظر می رسد بر روی کاغذ اما کلیولند براونز ثابت کرد که ساختمان یک فوتبال فانتزی تیم لزوما به اندازه کافی برای بالا بردن یک تیم به سوپر باول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im