در آن زمان تنها یکی دو شیر از تام بردی به لرزش پایه و اساس در حال حاضر فیلیپ رودخانه-کمتر شارژر.

پس از شارژر تایید دوشنبه این تیم خواهد بخشی از راه با خود دیرین کارفرمایی پس از 16 فصل همکار به زودی به صورت رایگان-عامل بردی در واکنش به NFL اعلام با Instagram مانند. بردی شده است از نزدیک به شارژر پس از بسته شدن هفته 2019 فصل است. بردی اخیر رسانه های اجتماعی فعالیت نمی خواهد آرام دیوانگی.

شارژر GM تام Telesco گفت: این تیم است, همه چیز در مورد استقبال از تغییر عنوان آن را وارد یک عصر جدید.

“وجود دارد یک هیجان وارد شدن به عصر جدیدی از شارژر فوتبال است. و شما باید برای ساخت این راه های مختلف بدون فیلیپ اینجا دیگر” Telesco گفت: ورزش نشان داده شده است. “It’s not gonna be easy, من می دانم که چون از فیلیپ می دانستند سال پس از سال پس از سال, شما, سازگار, بازی سطح بالایی بازی و کارفرمایی شما می توانید تعداد در هر روز است. فقط بازی نیست بلکه عمل است. او پاسخگو بود بعد در روز است. جاوا جدید در اینجا.”

نوشته شده بر روی دیوار در لس آنجلس, برای برخی از زمان در رابطه با رودخانه ها در آینده. ماه گذشته آلاباما-تربیت کارفرمایی, 38, مهاجرت به فلوریدا با همسر و خانواده است.

Philip Rivers and Tom Brady
فیلیپ رودخانه ها و تام بردیبوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

“این به چه معناست فوتبال-دانا است به تعیین خواهد شد اما از آن زمان برای ما به حرکت به عقب و نزدیک به خانه” رودخانه ها گفت: در زمان.

حرکت به سوخت حدس و گمان رودخانه ها می توانید اسلاید به Jameis وینستون اسلات با Buccaneers باید Tampa Bay حرکت از سابق شماره 1 انتخاب کنید که همچنین هدف قرار دادن رایگان آژانس این offseason.

همانطور که برای بردی که ناگهانی تغییر به حومه کانکتیکات چپ جدید انگلستان در مجموع متزلزل او است که میله میله به بازار برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. و در حالی که 30 میلیون دلار در هر سال است شایعه درخواست قیمت بردی است که گفته می شود به دنبال بیش از نشانه.

“Just صحبت به کسی اعتماد کنم. او باور ندارد که بردی خواستار 30 میلیون و یا بیشتر از یک سال. سلاح های اضافه کردن یک اولویت است اما #میهن پرستان” NFL شبکه مایکل Giardi توییتی هفته گذشته است.

این پرستان بودند منعکس زود از پلی آف پس از 20-13 دست دادن به تیتان در لیگ وحشی-کارت دور. بردی گفته شده نا امید با این تیم درب گردان از سلاح از جمله اخراج آنتونیو قهوه ای و جاش گوردون بودن بخشیده است.

باید کالیفرنیا نگاه بومی به ساخت یک TB12 غرب امپراتوری لس آنجلس به نظر می رسد به عنوان یک گزینه مناسب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im