تام بردی می پیوندد جو Namath به عنوان نوابغ را به پایان برساند در اشتباه یونیفرم

برای نیویورک طرفداران خاص, قدیمی,,, تاریخ, همیشه دور رنگ قرمز در تقویم از حافظه است 15 ژوئن 1977. که بعد از متس به دور تام Seaver برای یک آهنگ روز موسیقی درگذشت برای چند نسل از طرفداران ورزش که آموخته سخت درس که نیمه شب قتل عام است که چیزی است که واقعا برای همیشه لطفا برای.

هنوز هم برای بسیاری از کسانی که طرفداران وجود دارد در حال حاضر شده است با یک لباس تمرین برای همه کسانی که احساس از دست دادن و ترس. چون برای خیلی از اواخر 60s و 70s اوایل نیویورک ورزشی تعریف شده توسط دو مرد گروه: Seaver برای متس و جو Namath برای جت. اگر نزد Seaver در متس پلاک 41 بود که به عنوان قابل اعتماد به عنوان طلوع, بنابراین بیش از حد بود و جو ویلی و شماره 12 jersey, سفید خود را cleats خود birdcage facemask.

اما آن Namath که در اوایل ژانویه از ’77 رفته بود در “نمایش امشب” گفت و جانی کارسون در هیچ شرایط نامشخص: “من می خواهم به بازی به صورت قوچ. در صورتی که نمی تواند مشغول به کار هستم تا فوتبال حرفه ای است.” بود که خبر به جت, اگر چه آنها بیش از خوشحال به تصویب $450,000 گزینه آنها می خواهم تعمق است.

بنابراین در مارس 12, قوچ امضا Namath. Namath گفت که او امیدوار است به بازی “چهار سال حداقل” در لس آنجلس. او زخم شدن چهار بازی. آخرین بارانی اکتبر دوشنبه شب در شیکاگو میدان سرباز او chucked توپ 40 بار که نیمی از آن گرفتار شدند; مشکل این بود که چهار نفر از کسانی که زخم در دست خرس.

او هرگز در زمان یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی.

اما این آسیب در حال حاضر انجام شد. به خود دنده با تشکر از خرس های دفاع و به زانو خود را که همیشه ساخته شده از روبان و چسب نواری. اما بیشتر tellingly به چیز دیگری.

زیرا آخرین تصویر از جو Namath در یک زمین فوتبال — در زمانی که “فوتبال دوشنبه شب” به 20 میلیون نفر از طرفداران در هر هفته — او نبود مورد ضرب و شتم شدید و خونین است. او با پوشیدن یک کلاه با یک زرد شاخ بر روی آن. او با پوشیدن کاملا خارجی سفید-آبی-و-طلا ، که ساز و برگ خور باب واترفیلد هنجار ون Brocklin روم گابریل بعد Kurt وارنر.

اما نه جو ویلی Namath.

قطعا برای کسانی که فکر مظهر سرد بود سبز شماره 12.

New York Post back page
نیویورک پست پشت صفحه روز چهارشنبه NYP

تام بردی به نظر نمی رسد در هر نقطه به عنوان نزدیک به پایان خط در سال 2020 به عنوان جو Namath شد و در سال 1977 اما که نمی خواهد به نزد او سرخ, سرخ مایل به نارنجی و مسوار شماره 12 لباسهای متعلق به Tampa Bay Buccaneers هر کمتر نامطلوب. شاید ما می تواند آماده شدن برای این چیزها را بهتر در حال حاضر پشت صفحه از چهار پست مثلا ارائه یک پیش نمایش از آنچه که شبیه خواهد شد با تشکر از سحر و جادو از فتوشاپ.

هنوز پس از دو دهه از بردی پوشیده آبی و سفید فوق العاده-استرن به دنبال پاتریوت در دو طرف خود پرستان کلاه آن را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به, حتی اگر او قادر به نقشه کشیدن پیر با تعداد دور از کریس گادوین تمپا را وقت شماره 12 (و به عنوان گادوین یک گیرنده گسترده تازگی وابسته به بردی برای امرار معاش خود که ممکن است یک صدا انتخاب حرفه ای).

ما از نزدیک آشنا با فهرستی از ورزشکاران ساخته شده که تاسف دیر-انتخاب حرفه ای, به دنبال مانند impersonators در نهایی خود را اعمال بر صحنه های عمومی.

مایکل جردننیویورک پست

مایکل جردن همیشه نگاه مانند کسی که در لباس پوشیدن به عنوان مایکل جردن برای هالووین در طول دو سال فعالیت حرفه ای coda به عنوان یک واشنگتن جادوگر. جانی Unitas, forever کارفرمایی donned شارژر’ پیر پودر بلوز برای همیشه یکنواخت و در عین حال پایان دادن به که بود عاشق تر از “جدا نشده سنگهای.”

ذرت ویلی به عنوان یک ملاقات سقوط کرد و در خود یک بار; افسوس که آن بازی 2 از سال 1973 جهان سری و بنابراین “Willie-ذرت-سقوط-کردن-در-خود” تبدیل به یک catch-all برای توصیف یک سوپراستار متاسفانه سرقت از ابرقدرت های خود را. جو مونتانا بازی خوبی به عنوان یک شهر کانزاس رئیس اما در لحظات پایانی خود در لیگ برتر بودند که انجام شده بی معنی و پس از گرفتن حذفی ضرب و شتم توسط لوایح بوفالو. جغرافیا به عنوان یک جت شبیه او شده است می خواهم بدن-ربوده; به عنوان یک وایکینگ او صرفا دچار میگیرد indignities یک موقع رهگیری و نابخردانه تلفن همراه عکاسی از خود.

شما می دانید که بقیه فهرستی توسط قلب: هنک آرون میلواکی آبجو? کلاید Frazier کلیولند کاوالیر? مارتین Brodeur St. Louis آبی ؟ پاتریک اوینگ, سیاتل صوتی/اورلاندو سحر و جادو ؟ مطمئنا تام بردی خلیج تمپا, دزد دریایی است بیش از حد بازی چپ برای پیوستن به این لیست و یا به رنج می برند همان اواخر بازی سرنوشت است که به عنوان معروف دیگر شماره 12 که او نیز شناخته شده است در روز خود را به لذت بردن از این شرکت از یک زن زیبا.

حتی در رنگ پریده رنگ قرمز (اوه) سرخ مایل به نارنجی (اخ) و مسوار (blech).

درست است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>