تام بردی ممکن است علاقه مند به تیم NFL آمده به او

تام برادی است که برنامه ریزی به خندق معمولی رایگان agent استخدام رقص به گفته NBC Sports بوستون که می تواند نشانه ای شش بار قهرمان سوپر باول است رسم توجه بسیاری از تیم های دیگر.

به گزارش روز سه شنبه گزارش بردی است که با توجه به راه اندازی یک محل واحد برای دیدار با تیم های که علاقه مند هستند در این شش بار قهرمان سوپر باول.

هر چند رسمی رایگان آژانس هنوز یک ماه دور بردی و خود عامل به یی در حال حاضر شنیدن از تیم خواهد بود که تمایل به ثبت نام او با توجه به طرفدار فوتبال صحبت مایک Florio. این واقعیت است که بردی و اردوگاه خود هستند با توجه به این رویکرد به احتمال زیاد به معنی متعدد تیم های علاقه مند به کهنه تماس گیرنده سیگنال.

فوتبال وجود دارد و کسب و کار دلایل چرا بردی می تواند یک لیست طولانی از تیم های علاقه مند به او.

هر چند بردی تبدیل خواهد شد 43 در Aug. 3 او هنوز هم در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یکی از بهترین quarterbacks در لیگ. شاید از همه مهمتر برای این تیم ها هر تیم جدید که نشانه های افسانه ای کارفرمایی خواهد بود انتظار می رود به سود بزرگ کردن نیوجرسی و فروش بلیط.

قبلا بردی تا به حال یک پیام برای متنفر که فکر می کنم او باید بازنشسته یا که خود را افسانه ای روز در گذشته است.

کارفرمایی که بازی در 20 فصل با میهن پرستان ارسال شده چند کلیپ از تمرین خود را با همسر, Gisele Bündchen در Instagram در حالی که همه های چند پیام با منتقدان.

“پیش بروید و شرط در برابر من” بردی ارسال شده به یکی Instagram داستان نشان دادن TB12 “قدردانی و عزم 20” پوشاک.

“و شما فکر می کنم بهترین من” او در ادامه اضافه میکند: “من سپاسگزار برای شما شک من و من مصمم هستم به شما اثبات اشتباه … دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de