تام بردی پمپ تا میهن پرستان, تازه کار در امکان رایگان-آژانس اشاره

تام بردی نامشخص بازی آینده متوقف نمی او را از پيش بينی بزرگ در فصل آینده برای عضو دیگری از میهن پرستان.

“رفتن به یک سال بزرگ برای شما @nkealharry,” بردی اظهار نظر جمعه در یک عکس جدید انگلستان گیرنده گسترده N’Keal هری.

در حال حاضر هم که معنی یک سال بزرگ برای 42 سال کارفرمایی.

اما ممکن است وجود داشته باشد یک دلیل بردی استفاده می شود “شما” به جای “ما”.

بردی است که انتظار می رود برای ورود رایگان آژانس در ماه مارس زمانی که او ممکن است در نهایت خروج از حق رای دادن او برنده شش سوپر کاسه با در 20 فصل است.

همیشه فعال در رسانه های اجتماعی بردی آخرین نظر آمد و در زمان هرج و مرج.

او هنوز نمی دانند ملاقات با پرستان به بحث در مورد خود را در انتظار رایگان آژانس — به احتمال زیاد با توجه به بلاتکلیف CBA — و وجود دارد یک مقدار به طور فزاینده از گزارش در پایان این هفته نشان می دهد بردی را امضا جاهای دیگر احتمالا با اظهارات تیتان یا Buccaneers.

این پرستان زدم شد توسط تیتان (که به نظر نمی رسد به فروش می رسد در زمان کارفرمایی Ryan Tannehill) در وحشی-کارت دور این فصل منجر به بسیاری از حدس و گمان جدید انگلستان در دو دهه سلطنت بیش NFL در نهایت در حال آمدن است به پایان است.

هری که 22 ساله در دور اول انتخاب کنید در ماه آوریل گذشته به احتمال زیاد امیدوار است بردی و میهن پرستان کار کردن یک معامله به طوری که او می تواند به بهبود در فراموش شدنی صدمه پر از فصل اول در لیگ.

اگر میهن پرستان و بردی کار نمی کند آن را انگلستان می تواند به نوبه خود سال دوم کارفرمایی و زمان پشتیبان گیری Jarred Stidham یا پیش نویس یکی دیگر از کارفرمایی در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im