تام بردی reliving پرستان شکوه در coronavirus قرنطینه

تام بردی دیگر ممکن است یک وطن پرست اما این بدان معنا نیست که چهار بار سوپر باول MVP نیست reminiscing در مورد او 20 سال در انگلستان است.

خلیج تمپا Buccaneers جدید شروع کارفرمایی خود را صرف پنج شنبه به احتمال زیاد خود منزوی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تماشای پرستان’ افسانه ای باز گشت از 25 نقطه کسری در برابر آتلانتا فالکونز در سوپر باول LI.

“چرا من عصبی??” بردی نوشت: در یک Instagram داستان با یک شات از صفحه رتبه بندی به عنوان خوانده شده 28-3 با 8:31 چپ در سه ماهه سوم.

بعد سری بردی led جدید انگلستان در 13 بازی 75-حیاط touchdown رانندگی از جمله حرکت-تغییر 17-حیاط اتمام به میهن پرستان سابق گیرنده گسترده دنی Amendola. آن را برانگیخت یکی از به یاد ماندنی ترین comebacks در تاريخ NFL با پرستان برنده 34-28 در وقت اضافه.

بردی مطمئن ساخته شده برای تگ Amendola که در حال حاضر نقش شیر در آینده Instagram داستان.

که سوپر باول در سال 2017 دوم به آخرین قهرمانی بردی برنده با پرستان که برنده آن همه دوباره در سال 2019.

این آخرین بار بود بردی بود تاج سوپر باول MVP.

42 ساله اعلام کرد که او تصمیم به ترک میهن پرستان بیش از یک هفته پیش. او سپس با امضای یک قرارداد دو ساله به ارزش 50 میلیون دلار تضمین شده با Buccaneers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>