تام بردی بررسی راب Gronkowski را ‘شگفت انگیز’ آلت تناسلی

تام بردی دیدم مقدار زیادی در رختکن خود را در طول 20 سال با میهن پرستان از جمله راب Gronkowski را شما می دانید.

بحث سابق تنگ پایان را “بزرگ هیکل” روز شنبه در مصاحبه گسترده با هوارد استرن بردی به یاد می آورد که چگونه Gronkowski “را دریافت کنید برهنه” در رختکن با مطبوعات در حال حاضر.

“به معنای واقعی کلمه پرتاب حوله خود را بیش از شانه خود را و فقط از طریق راه رفتن به رختکن با همه خبرنگاران” بردی گفت. “او نمی دهد یک s–t. او قدم زنی با تبختر از طریق.”

هر چند بردی گفت: “هر آلت تناسلی مرد به نظر می رسد همان دقیق” در هنگام استرن دور برگشت به موضوع Gronk را مردانگی — “ما هم یاد گرفتم از شما که امروز Gronk زیبا آلت تناسلی مرد” — بردی در زمان یک لحظه به درک سابق خود تنگ پایان.

“بله او آن را شگفت آور” QB گفت. “این دقیقا همان چیزی است که شما انتظار می رود آن را به.”

Gronkowski بازنشسته در پایان فصل 2018 و از شاخه به رادیو و تلویزیون و کار با WWE. به بردی او را تبدیل به فصل بعد از فوتبال حرفه ای با Tampa Bay Buccaneers.

Tom Brady, Rob Gronkowski
گتی ایماژ

“من اعتقاد دارم که من می تواند کمک به هر سازمان و به همین دلیل من امضا کرده و در ادامه به بازی” 42 ساله و کارفرمایی گفت استرن.

بردی امضا دو سال مقابله با دزدان دریایی در ماه گذشته است که ارزش یک تضمین 50 میلیون دلار است. او و خانواده اش را پس از نقل مکان به رفیق Derek Jeter را تمپا عمارت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im