تام بردی امضای باعث تغییر راه وگاس می بیند میهن پرستان Buccaneers

لاس وگاس — تام بردی تا به حال تعجب آور پاسخ به پیش بینی ترین سوال NFL offseason. شش بار قهرمان سوپر باول اعلام کرد که او را از بازگشت به میهن پرستان خود را به پایان 20 سال دوران جدید انگلستان است. در پایان شب, رمز و راز از خانه های آینده خود را حل شد و وقتی روشن شد بردی ثبت خواهد با Tampa Bay Buccaneers.

جدید انگلستان بود که شانس-در مورد علاقه به دوباره ثبت نام بردی به عنوان یک عامل آزاد با توجه به سرپا نگه داشتن شرط ارسال شده در فوریه در PointsBet, Westgate و ویلیام هیل sportsbooks. Tampa Bay باز در 40/1 شانس در Westgate. آدم های فلک زده خواهد کرد در یک قیمت خوب است, اما آن را نمی تواند لس آنجلس شارژر بودند که در میان مورد علاقه های شما و یا یک تیم است.

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع به صحبت کردن در این مورد من فکر محتمل ترین تیم بود, شارژر” Westgate SuperBook oddsmaker جف شرمن گفت. “تمپا است کمی تعجب آور برای من است.”

شرمن تنظیم Buccaneers’ شانس برنده سوپر جام از 40/1 به 14/1 اما نه به این دلیل که او انتظار بیشتری از عظمت بردی.

“این درک وجود دارد. من فکر نمی کنم او ارزش بسیار است اما مردم را شرط بندی بر اساس ادراک” شرمن گفت. “ما چند تغییر. من فکر نمی کنم بسیاری از مردم به دنبال به شرط جدید انگلستان است.”

این SuperBook مطرح پرستان از 14/1 به 30/1.

تیم های دیگر بنا به گزارش ها در شکار برای بردی بودند شارژر لاس وگاس اظهارات و میامی دلفین ها. شرمن منتقل شارژر از 60/1 به 25/1 صبح روز سه شنبه — و بازگشت به 40/1 سه شنبه شب.

Philip Rivers
فیلیپ رودخانهگتی ایماژ

“من شده است گفت: در تمام طول شارژر ترین حس برای بردی” غروب ایستگاه تبلیغات مدیر چاک اسپوزیتو گفت. “من واقعا فکر بردی که قرار بود به L. A.”

این شارژر به تازگی راه جدا با نماینده کارفرمایی فیلیپ رودخانه و برنامه ریزی برای شروع Tyrod تیلور مگر اینکه آنها را یک حرکت جسورانه. رودخانه ها موافقت کرده است برای یک سال, $25 میلیون مقابله با Indianapolis Colts. این شارژر همچنین شماره 6 انتخاب کنید در ماه آینده پیش نویس و نشان داده اند علاقه در آلاباما توا Tagovailoa و اورگان جاستین هربرت.

رودخانه رهبری تیم را به یک 5-11 رکورد فصل گذشته از جمله 0-6 در رقابتهای غرب آسیا. شارژر را به اندازه کافی گالری گسترده گیرنده Keenan آلن و مایک ویلیامز, تنگ پایان شکارچی هنری و در حال اجرا پشت آستین Ekeler و امیدوار به فریب بردی به یک بازار عمده.

The Buccaneers رفت 7-9 سال گذشته اما باید تا حد زیادی به ارائه بیش از حد از حدود 30 میلیون دلار در سال است. Tampa Bay مربی بروس Arians به اصطلاح کارفرمایی نجوا کن و Bucs بسته خواهد شد بیشتر توهین آمیز قدرت شلیک از بردی تا به حال در انگلستان در فصل گذشته.

اما شرمن گفت که او مشکوک به هالیوود خواهد بود بزرگتر جاذبه برای بردی از آن صورت گرفت که LeBron James زمانی که او امضا شده با لیکرز دو سال پیش.

“او می تواند انجام LeBron چیز و رفتن به L. A. بازی به پایان کار خود را” شرمن گفت. “شارژر در حال مرگ هستند در این بازار است. بردی قرار خواهد طرفداران در کرسی و فروش کشباف.”

PointsBet در نیوجرسی و حدود ورزشی در لاس وگاس افتتاح شد فصل پیروزی در مجموع قبل از NFL رایگان-آژانس دوره است. خلیج تمپا برنده کل 7.5 در PointsBet قبل از سه شنبه که حدود بازگشایی Bucs در 8.5 (بیش از -140).

گذشته از NFC جنوب مخالفان بوکانیرز را به صورت یک برنامه که شامل جاده ها در برابر خرس Broncos, غول, شیر و اظهارات در علاوه بر این به بازی های خانگی در برابر, شارژر, ستاد, Packers, قوچ و وایکینگ ها.

جدید انگلستان برنده کل 10.5 در PointsBet قبل از سه شنبه. پس از یک 12-4 فصل و در حال حاضر رو به یک علامت سوال در کارفرمایی برای اولین بار در دو دهه مربی لایحه Belichick به چالش کشیده خواهد شد به برنده نه یا 10 بازی. گذشته از شرق آسیا مخالفان میهن پرستان را به صورت یک برنامه که شامل جاده ها در برابر شارژر ستاد قوچ Seahawks و تگزاسی در علاوه بر این به بازی های خانگی برابر Broncos کاردینالز اظهارات کلاغ و 49ers.

Marcus Mariota
مارکوس Mariotaآپی

اظهارات توافق به یمن روز شنبه با سابق تیتان کارفرمایی مارکوس Mariota است که انتظار می رود به رقابت با درک Carr برای شروع کار.

اما VSiN و تحلیلگر سابق NFL اجرایی مایک لومباردی گفت: چندین بار او فکر می کند این اظهارات را کمی به هیچ علاقه ای به نگه داشتن یابند.

خلیج تمپا است جدا از عامل رایگان Jameis وینستون که به پایان رسید با 33 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و 30 interceptions فصل گذشته. وینستون 60.7 درصد تکمیل رتبه 28 در NFL.

بردی که نوبت 43 در ماه اوت گذشت 24 touchdowns با هشت interceptions فصل گذشته زمانی که او 60.8 درصد تکمیل رتبه 27 در لیگ. بردی رتبه دوم تمام وقت در تکمیل عبور متری و عبور touchdowns. Drew Brees, NFL, حرفه ای, رهبر در هر سه دسته و در فصل گذشته لیگ رهبر در تکمیل درصد در 74.3 دوباره امضا شده با نیواورلئان در روز سه شنبه.

“شاید بردی می تواند تعجب من و بهتر از من فکر می کنم او می تواند در این سال” شرمن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>