تام بردی واقعا تا به حال به اندازه کافی از لایحه Belichick

بیشتر از پول سلاح های تهاجمی و یا آب و هوای گرم تام بردی ممکن است فقط تعقیب شادی و قدردانی — دو چیز او نمی تواند از لایحه Belichick.

بردی شوکه بسیاری از NFL هفته گذشته زمانی که او اعلام کرد او به ترک میهن پرستان و بعد از آن امضا شده با Buccaneers. او در سمت چپ یک حق رای دادن تعریف شده توسط موفقیت خود را بیش از 20 سال اجرا در انگلستان برای یکی که از دست داده است بیشتر بازی ها در شش به علاوه فصل از بردی که در تمام زندگی خود را.

اما وجود دارد یک دلیل بردی بود یک عامل رایگان برای اولین بار و به همین دلیل شش سوپر کاسه نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن او یک وطن پرست — رشد شکاف بین او و سرمربی تیم با توجه به جدید ESPN داستان.

“برای بسیاری از مدیران که انجام علت سعی و کوشش [در بردی جلوتر از آژانس رایگان], بردی به نظر می رسید پس رانده شده توسط یک عناد نسبت به Belichick که آنها نمی تواند بگوید اگر او در واقع می خواستم تازه شروع و یا اگر او فقط نیاز اهرم به زور کرافت به گام در” ESPN ست Wickersham نوشت: در یک داستان منتشر شده در روز یکشنبه ،

Tom Brady Bill Belichick rift Patriots Buccaneers
لایحه Belichick و تام بردیگتی ایماژ

42 ساله بردی اغلب از آن شناخته شده است که او می خواست به بازی به اواسط 40s اما Belichick و میهن پرستان از آن ساخته شده به همان اندازه شناخته شده بودند و حاضر نیست به او بدهد که نوع تعهد است. به جای آنها رفت و سال به سال که در اثر یک رشد نا امیدی.

یک جلسه بین بردی و Belichick در پاییز سال 2017 منجر به یک “blowup” هر یک ESPN منبع. در ماه اوت گذشته قبل از بردی و میهن پرستان توافق برای یک قرارداد دو ساله “پسوند” — که افزایش حقوق و دستمزد خود را در سال 2019 اما به صورت خودکار از درجه اعتبار ساقط در روز پایانی 2019 لیگ سال ساخت و او را یک عامل رایگان — کارفرمایی آماده بود برای قدم زدن به بیرون از اردوگاه های آموزشی با توجه به NBC Sports بوستون.

“[بردی] می خواستم چه هر کس می خواهد از یک کارفرما: به احساس ارزش و عشق به کار” Wickersham نوشت. “آنها به نظر می رسید مانند دو مناسب می پرسد: — تا زمانی که بردی متوجه شدم که در انگلستان تحت لایحه Belichick او ممکن است درخواست غیر ممکن است.”

قبل از بردی آزاد شد عامل این ماه او و Belichick تا به حال یک تماس تلفنی است که نمی تواند به خوبی با توجه به گزارش های متعدد در همان زمان. بدون پسوند از آن بیرون آمد و بردی اردوگاه بازدید از آن “به عنوان بیشتر ثابت می کند که این تیم می خواست او را تنها در زیر آن سفت و سخت و شرایط این تیم بهره برداری از این فرصت به نشت است که آن را به حال یک پیشنهاد برای او که توپ در بردی دادگاه” Wickersham گزارش شده است.

“برای همه Belichick عظمت و ستایش است که او پرتاب کرده بود در بردی و همه سخت مربیگری او گود خصوصی در این رابطه در اختیار خود بگیرند,” او نوشت.

میهن پرستان صاحب رابرت کرافت به نظر می رسید می گویند به همان اندازه این هفته بدون نامگذاری Belichick زمانی که او گفت: NFL Network: “فکر می کنم در مورد دوست داشتن همسر خود و به هر دلیلی چیزی وجود دارد — پدر یا مادر – که باعث می شود زندگی غیر ممکن است برای شما و شما را مجبور به حرکت می کند اما شما نمی خواهید به.”

بوکانیرز و شارژر شناخته شدند خواستگاران از بردی اما نیز وجود دارد مقدار زیادی از تیم های دیگر که مربوط به او را در آسیاب شایعه از جمله 49ers. با توجه به ESPN بود که هیچ اشتباه است. بردی رشد فقط در خارج از سان فرانسیسکو در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا, و بت 49ers کارفرمایی جو مونتانا.

“بردی روشن ساخته است از طریق کانال های مختلف است که این تیم از دوران کودکی خود را خواهد بود که تیم آینده خود را اگر 49ers می خواستم” Wickersham نوشت.

در عوض 49ers باقی مانده متعهد به بردی را یک بار وارث ظاهری جیمی Garoppolo. اما هنوز بردی کشیده مونتانا ترک دیرین خود تیم برای پیوستن به دیگر در سال های پایانی زندگی حرفه ای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>