تام بردی پدر ناگهان جدید در میهن پرستان درام

تام بردی Sr. ممکن است پیش بینی خود را بی پایان با پرستان قبل از هر کس دیگری اما در حال حاضر او کم اهمیت جلوه دادن درام است که بنا به گزارش ها منجر به کارفرمایی خروج.

بردی سمت چپ پرستان پس از 20 سال به ثبت نام با Buccaneers در هفته گذشته. در حالی که گزارش های متعدد نشان داده اند که رشد شکاف بین بردی و مربی لایحه Belichick بود در قلب خیره کننده تصمیم بردی Sr. گفت که او آن را می بیند به عنوان یک “جدایی” به جای “طلاق است.”

“من فکر می کنم آن را فقط به تغییر” بردی Sr. گفت: در یک قسمت از “بالا بردن شهرت: ورزشی نسخه” پادکست با دل و سونیا کاری به عنوان رونویسی توسط Boston.com. “من نمی دانم که آن را یک طلاق است. بیست سال با هم در یک زمان طولانی است. من می توانم به شما بگویم که صدها برابر تامی گفت: لایحه [Belichick] بهترین مربی در فوتبال است.’ تامی آواز می خواند لایحه را ستود. طلاق برای تلفن های موبایل کمی خشن است.”

بردی Sr. شده است صریح در گذشته به طوری که بردی گزارش هنگامی که او خواست برای جلوگیری از صحبت کردن با رسانه ها. اما آن را بردی Sr. که گفت: 2015 New York Times Magazine, داستان است که “آن را به پایان بد” برای بردی و میهن پرستان.

این پرستان بودند بنا به گزارش تمایلی به ارتکاب به 42 ساله بردی فراتر از رفتن سال به سال اما او قادر به زمین دو سال 50 میلیون دلار قرارداد با Buccaneers.

Tom Brady (l) and Bill Belichick
تام بردی (l) و بیل BelichickAP

“بیل رو بسیاری از مسئولیت برای حفظ میهن پرستان در آهنگ” بردی Sr. گفت. “است که یک بزرگتر مسئولیت نسبت به حفظ تامی در زیر هود. هر دو از آنها مادر افراد است. من واقعا احترام لایحه تصمیم گیری و احترام تامی تصمیم گیری به عنوان به خوبی. آن را OK به مسیرهای مختلف. شما لازم نیست به ماندن پیوست و در ران.”

همه طرف های درگیر در نظر گرفته شده اند بالا جاده پس از بردی سمت چپ حق رای دادن است که با او برنده شش سوپر کاسه. Belichick منتشر درخشان بیانیه ای در مورد بردی تصدی و بردی صحبت کرد و در یک اندازه و مکمل شیوه مورد پرستان در طول Buccaneers مقدماتی کنفرانس در روز سه شنبه.

در حال حاضر همه چشم خواهد شد در بردی برای دیدن اگر او می تواند برنده یک سوپر باول بدون Belichick.

“بیست سال است که در مورد چهار طول عمر در جهان ورزش,” بردی Sr. گفت. “این بسیار غیر معمول است که مردم ترک نیست یک حق رای دادن برای دیگری. پس از 20 سال, من فقط نوع حس است که این رفتن به یک فصل جدید.

“او می خواهد یکی دیگر از سوپر باول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>