تام بردی خروج می تواند توده پرستان exodus: ex-هم تیمی

سابق پرستان linebacker معتقد است که اگر تام بردی حرکت جدید انگلستان وجود دارد خواهد بود یک اثر دومینو.

راب Ninkovich در حال حاضر یک ESPN تحلیلگر بیان به بوستون هرالد اعتقاد خود را که بسیاری از دیگر میهن پرستان رایگان نمایندگی ها – از جمله Devin McCourty کایل ون Noy و جیمی Collins – ممکن است تمایل به ثبت نام در جای دیگر باید بردی قسمت راه با سازمان است.

“این رفتن به مشکل سعی کنید و آن را همه برگشت. من فکر می کنم اگر تام می آید و یکی از آن بازیکنان دیگر (McCourty ون Noy کالینز) می آید” گفت: Ninkovich که برنده دو سوپر کاسه با شماره 12. “اما اگر تام نیست دوباره من نمی دانم اگر آن بچه ها در حال رفتن به می خواهید به چوب در اطراف. زیرا آنچه را به چشم انداز برای تیم ؟ آن است که یک بازسازی فاز? آنچه اتفاق می افتد در حال حرکت به جلو؟”

Ninkovich که بازی در انگلستان از سال 2009 تا سال 2016 قبل از بازنشستگی در سال 2017 مطمئن نیست که میهن پرستان مربی لایحه Belichick قادر خواهد بود برای متقاعد کردن رایگان از عوامل است که این سازمان باقی خواهد ماند و یک سوپر جام مدعی بدون حق رای دادن کارفرمایی.

“خواهد بود که فروش سخت” Ninkovich گفت. “در سال گذشته میهن پرستان شده اند قادر به گرفتن بچه ها در یک معامله به دلیل آن را یک جانباز, یک پسر که به دنبال یک سوپر باول به صورت یک حذفی اجرا.

Tom Brady Patriots NFL free agency Rob Ninkovich
تام بردی و غارت Ninkovich در سال 2015.AP

“آنها در حال نزدیک شدن توسط میهن پرستان کسانی که گفتند:” ما قصد داریم برای تضمین بزرگترین قرارداد اما ما قصد داریم به شما یک فرصت را به بازی در پلی آف و سوپر باول اگر شما علاقه مند هستید. نود و نه درصد از بچه ها هستند ” آره, من می خواهم برخی از اعتبار سنجی برای من فوتبال حرفه ای است.'”

Ninkovich 36 گفت که با “روده” احساس است که بردی, 42, انگیزه است برای اثبات بسیاری از مردم اشتباه است. آیا خواهد شد که با پرستان و یا یکی دیگر از NFL سازمان است و در عین حال دیده می شود. اما اگر Belichick مجبور است در سال 2020 فصل بدون بردی Ninkovich مطمئن است Belichick خواهد پیدا کردن یک راه برای آن را به کار.

“آن را نمی خواهد بود آسان بدون تام. آن را قطعا یک مبارزه” او گفت:. “من فکر می کنم لایحه خواهد بود قادر به کشف چیزهایی چرا که او یکی از بهترین ها در مشخص کردن چیزها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im