تام بردی پدر را دیدم پرستان طلاق در سال های آینده پیش

تام بردی Sr. دیدم آن آینده حتی اگر به سختی و هر کسی دیگری را انجام داد.

تام بردی پدر پیش بینی پنج سال پیش که پسر خود را باور نکردنی اجرا با پرستان را یک افسانه ، که به ثمر شنبه هنگامی که کارفرمایی اعلام کرد او به ترک میهن پرستان, گزارش به ثبت نام با Buccaneers.

“آن را به پایان خواهد رسید بد” بردی Sr. گفته نیویورک تایمز برای یکی از ویژگی های منتشر شده در سال 2015 یک هفته قبل از بردی برنده سوپر جام چهارم با میهن پرستان. “این پایان بد. و من می دانم که چون من می دانم آنچه تامی می خواهد به انجام است. او می خواهد به بازی تا او را 70.”

بردی است که تنها 42 و خواهد بود 43 توسط این زمان او نقش Buccaneers اما گفت که او می خواهم برای حفظ بازی تا زمانی که او 45 است. او یک عامل رایگان برای اولین بار در این offseason پس از 20 سال با پرستان و تصمیم گرفتند برای دیدن آنچه زندگی است مانند خارج از لایحه Belichick و جدید انگلستان است.

در زمان بردی Sr. مصاحبه, میهن پرستان بودند کمتر از یک سال از حذف پیش نویس جیمی Garoppolo به عنوان بردی را وارث ظاهری و نمی خواهم به “سکس با شلوار خود را پایین” بردی Sr. گفت: این مجله.

بردی outlasted Garoppolo بازی به اندازه کافی بلند به جمع آوری شش سوپر باول حلقه اما در حال حاضر برگ پرستان تنها با دوم سال کارفرمایی جارت Stidham به عنوان یک پتانسیل کارفرمایی از آینده است.

“این یک سرد, کسب و کار” بردی Sr. گفت. “و تا آنجا که شما می خواهید آن را به صورت خانوادگی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>