تام بردی اولین Buccaneers تماس به حال تعجب آور و تاب

تام بردی می توانید اجازه دهید خود را در رزومه را به صحبت کردن.

هر چند Buccaneers مورد نیاز کمی قانع کننده به امضای شش بار قهرمان سوپر باول, بردی ظاهرا احساس لازم را به زمین خود را به خلیج تمپا مربی بروس Arians و مدیر کل Jason Licht چرا او معتقد بود یک جا بزرگ برای این تیم در طول کارفرمایی اولیه مکالمه با این تیم در اولین روز از آژانس رایگان.

“ما تا به حال یک گفتگو — بروس و من — ما به او صحبت کرد برای بیش از یک ساعت و نیم. و او روشن ساخته است در این گفتگو که او بسیار علاقه مند” Licht ” در ESPN “بلند شو!” در صبح روز دوشنبه.

“این تقریبا مانند یک استخدام در بخشی خود را به ما می گوید چرا آن را حس برای او برای رسیدن به خلیج تمپا. تماس بعدی ما ما امضا او بود اما در این تماس تلفنی که ما متوجه است که ما احساس ما او را.”

هنگامی که آن بعید به نظر می رسید این Bucs می تواند زمین بردی تیم جدولبندیشده عروسکی بریج خود را به عنوان شماره 2 انتخاب و سابق استارت Jameis وینستون به عنوان یک گزینه سوم — اگر بردی باقی مانده در انگلستان و یا امضا در جای دیگر. با بازار برای 42 سال کارفرمایی نازک تر از بردی پیش بینی Bucs شد یک مقصد جذاب شامل یکی از بهترین گیرنده گسترده duos (مایک ایوانز Chris Godwin) در NFL.

این Bucs باور پیری کارفرمایی می توانید این جفت ارز حتی بهتر است.

“نوار به ما نشان داد که او تا به حال مقدار زیادی از بازو. در واقع ما فکر می کردند که او تا به حال یک ایده آل دست بروس در سیستم” Licht گفت. “او هنوز هم می توانید آن را پرتاب ، ما احساس تحرک بود و هنوز هم همان است که او همیشه به حال که او هرگز قادر به پیشی جستن کسی. اما او قطعا خوب است در جیب از نظر بودند eluding فشار و با وقار و غرایز خود را. ما شاهد یک کاهش در بازوی او استعداد ندارند. و در واقع ما احساس او هنوز هم می تواند بازی را برای بیش از دو سال برای ما و امیدوارم که مورد.”

Licht, انعکاس Arians نیز رد یک مراسم بین بردی و آنتونیو قهوه ای که باقی می ماند unsigned پس از او 13-بعد از روی لئامت دادن با پرستان به پایان رسید و در سپتامبر. 20 پس او متهم به تجاوز جنسی و آزار و اذیت.

“آره نه دیگه این اتفاق نمیفته. وجود دارد اتاق. و احتمالا به اندازه کافی پول “Licht گفت. “آن را نه در اینجا مناسب است. … آن را یک جا در اتاق قفل است.

“ما احساس می کنیم مثل بسیاری از تیم ها که در حال تلاش برای پیدا کردن یکی واقعا خوب گیرنده. و ما دو واقعا فوق العاده گیرنده در مایک ایوانز و کریس گادوین. در حال حاضر وجود دارد تنها پول زیادی که می توانید در اطراف. وجود دارد هیچ برنامه ای برای ثبت نام هر گیرنده در این زمان. آنتونیو کسی که بروس آمده است و تا به حال برخی از کلمات در مورد بروس می داند که او بهتر از همه ما است. بنابراین در حال حاضر من فقط می گویند که ما در حال تمرکز بر روی مناطق دیگر از تیم ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>