تام Steyer یک دور سوم در کارولینای جنوبی اولیه به پایان می رسد 2020 ریاست جمهوری پیشنهاد

سرمایه گذار میلیاردر تام Steyer کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری در پی از دست دادن خرد کردن در کارولینای جنوبی اولیه شنبه — با او گفت:, “صفر تاسف است.”

“هیچ سوال وجود دارد که امروز این کمپین ما نا امید شدند با جایی که ما بیرون آمد” Steyer گفت: حامیان در کلمبیا, کارولینای جنوبی.

Steyer متصلب بود تا بیش از 11 درصد از آرا با 66 درصد از حوزه گزارش — از دست رفته 15 درصد قطع به ادعای هر ایالت نمایندگان — با وجود $23.6 میلیون او ریخت به تبلیغات در پلمتو دولت است.

او موفق به کسب هیچ کرسی در این کمپین سه زودتر مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا ،

اما او گفت: او را پرتاب حمایت خود را به هر کدام دموکرات برنده نامزدی — از آنجا که “هر حزب دموکرات بهتر است از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

و او وعده داده شده به ادامه فشار برای مورد علاقه خود را از مسائل — از جمله برنامه های دولت برای رسیدگی به تغییرات آب و هوایی — که او دیگر یک نامزد.

“هنگامی که خداوند بسته درب او یک پنجره باز می شود,” Steyer گفت. “من را پیدا خواهد کرد که پنجره و خزیدن از طریق آن با شما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>