تام زمستان در کنگره نامزد سهام ساختگی آتش زنه مشخصات در جمع آوری کمک های مردمی ایمیل

او را برای بهداشت و درمان!

رضایت کنگره نامزد از مونتانا ارسال یک ایمیل جمع آوری کمک جمعه با یک عکس از خود shirtless بازی مسخره Tinder مشخصات و لیست های که منافع خود را به عنوان “بهداشت و درمان” و “صحبت کردن در سیاست است.”

Tom Winter's mock Tinder profile
تام زمستان را مسخره Tinder مشخصات

تام زمستان 33 ساله دولت دموکراتیک قانونگذار از Missoula منطقه اخراج کردن تحریک ولنتاین مضمون حقه جمعه به طبل حمایت خود را برای سال 2020 کمپین به گفته نیویورک تایمز گزارش نیک Corasaniti که توییتی یک تصویر از faux dating app.

“اگر شما بازی را به بحث بهداشت و درمان آن را نمی خواهید به کار کردن” اعلام مسخره مشخصات که ویژگی های یک تصویر از زمستان wading را از طریق یک رودخانه کوه زیر آتش زنه آرم.

آن لیست خود را دوست دارد و مواردی از جمله “کوه های بزرگ,” “صحبت کردن در سیاست” و “شرکت های بزرگ” و نتیجه می گیرد که “کش رفتن حق برای نماینده ای که به مبارزه برای شما.”

برخی از ناظران سوم این ماه بیش از عکس اشاره او هیچ نوعی به دنبال pol.

“من می خواهم ضربه تند وشدید زدن راست” یکی از طرفداران در توییتر نوشت.

زمستان پلت مسائل شامل رفع “شکسته بهداشت و درمان سیستم” تقویت “راکد دستمزد” و بوت “فاسد” مقامات دولتی با توجه به وب سایت خود را.

او در حال اجرا برای خروجی Rep. گرگ Gianforte صندلی.

هرزه برای زمستان نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>