تن-ناشنوا جمهور شاهزاده Cruises استقبال مردم پیاده از coronavirus زده کشتی در سواحل ژاپن — ساخت یک قلب ژست و باد بوسه — همان روز آن پدید آمده است که دو مسافر درگذشت این بیماری است.

ویدئو های ارسال شده به این شرکت در حساب توییتر اواخر روز چهارشنبه نشان می دهد Jan Swartz تشکیل یک قلب بیش از سر خود را به عنوان او مواجه الماس شاهزاده کشتی است که لنگر انداخت در بندر یوکوهاما برای هفته ها.

Swartz پوشیدن سفید فولاد ماسک بر بینی و دهان نیز نشان داده شده رکوع به مسافران و خدمه و نما برای عکس ها با برخی از در یک نقطه در طول روز در روز چهارشنبه.

“در ادامه تلاش برای حمایت از ما #DiamondPrincess مهمانان و خدمه رئیس جمهور ما Jan Swartz شخصا استقبال کسانی که پیاده در یوکوهاما امروز” این ویدئو را عنوان می گوید. “کل شاهزاده خانم خانواده است که با هر یک از شما در طول این زمان.”

در ضمن ژاپن وزارت بهداشت گفت: اواخر روز چهارشنبه که 87-سال-پیرمرد 84 ساله که در هیئت مدیره کشتی مرده بود از COVID-19.

هر دو تا به حال موجود مسائل ریوی, مقامات گفت.

الماس شاهزاده خانم شروع به اجازه دادن به مسافران که آزمایش منفی برای این ویروس پیاده چهارشنبه. نتایج آزمون هنوز در انتظار برای برخی از افراد در هیئت مدیره.

قبل از قرنطینه در کشتی به پایان رسید و ایالات متحده تخلیه بیش از 300 آمریکایی ها قرار داده و آنها را در قرنطینه در ما برای یکی دیگر از 14 روز.

کره جنوبی و استرالیا و هنگ کنگ به دنبال کت و شلوار در حالی که کانادا و ایتالیا فرستاده پرواز برای شهروندان خود را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im