تونی Boselli را coronavirus ترساندن تشدید سرعت: ‘من نمی خواهم به مرگ در اینجا’

تونی Boselli می گوید او coronavirus بستری رفت و به سرعت از انتظار برای دریافت دارو به تفکر “من نمی خواهم به مرگ است.”

سابق Jacksonville Jaguars توهین آمیز مقابله با صرف پنج روز در کلینیک مایو در هفته گذشته از جمله چند در بخش مراقبت های قبل از روز سه شنبه منتشر شد.

“این نوع فازی اما من به یاد داشته باشید [دکتر] گفت:” اگر ما نمی تواند اکسیژن خود را تثبیت ما در حال رفتن به رفتن به سطح بعدی'” Boselli گفت: ESPN.com. “من به یاد داشته باشید تخمگذار وجود دارد فکر, ‘آیا اگر این کار نمی کند؟’ او می گوید: “ما نمی دانیم چه جهت این است برای رفتن.’

“من نمی دانم اگر من تا به حال بود من فکر می کردم که خواهم مرد اما من به یاد داشته باشید داشتن مکالمه با خودم: من نمی خواهم به مرگ است.”

یک نرم افزار کاسه در پنج او هفت NFL فصل و چهار بار فینالیست برای طرفدار فوتبال سالن از شهرت 47 ساله Boselli تجربه علائم آنفلوانزا در اوایل مارس 16. او آزمایش پس از یادگیری او شده بود در تماس با کسی که تا به حال قرارداد COVID-19 و نتایج برگشتم مثبت است.

Boselli به طور فزاینده ای به حال مشکل تنفس خود را به عنوان علائم بدتر شد و به بیمارستان فرستاده شده در مارس 29. او در انتظار به درمان می شود, با کمی بیشتر از دارو و مایعات داخل وریدی اما پزشکان نگران بودند که بر سطح اکسیژن و او را بستری.

Boselli را انجی همچنین دارای آزمایش مثبت اما علائم خفیف در نظر گرفته شد. او خود در قرنطینه خانه خود را اما نمی توانست قادر به دیدن شوهرش به هر حال.

Tony Boselli
تونی Boselliگتی ایماژ

“تنها افرادی که می توانند در آمده بودند بهداشت و درمان کارگران و آنها تا به حال به در کامل خود را محافظ و تجهیزات” Boselli گفت. “آنها بزرگ شدند ، آن دسته از پزشکان و پاس و پرستاران و فناوری اطلاعات techs همه آنها شگفت انگیز است. این افراد کاملا شگفت انگیز بود. ستاره های بزرگ.”

6-7 Boselli که بازی کردن وزن 324 پوند اضافه شده است که او را از دست داده و حدود 20 پوند بیش از دو هفته گذشته. او آزمایش منفی برای این ویروس در روز چهارشنبه و گفت: او را رها و به خارج از بیمارستان است.

“من قصد دارم به در حال اجرا هر ماراتن در هر زمان به زودی” Boselli گفت. “این کاملا چند هفته اما من احساس بهتر است. من از بیمارستان به خانه و من در سمت راست از این چیزی که در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>