تونی Romo می گوید که او یک ایده از آنچه او بعد از پخش کار خواهد بود اما او آماده نیست به اجازه دهید آن را شناخته شده است.

Romo که قرارداد با CBS است تا به سرعت تبدیل به یکی از بهترین NFL تحلیلگران در کسب و کار و می توانید به شبکه های دیگر در حال حاضر. با این وجود CBS حق امتناع از اول که به معنی آن می تواند هر بهترین پیشنهاد Romo می شود از یک شبکه دیگر.

“در حال حاضر بدیهی است که ما در آن عامل رایگان-نوع-از-اما در مغز من این یکی از آن چیزهایی که در آن شما را به صحبت خود را با افرادی که می دانید شما در هسته خود را” Romo گفت: در 97.1 عقاب. “شما فقط باید به کشف کردن آنچه مهم است و سعی کنید و بهترین تصمیم ممکن است. منظورم بدیهی است که من در تلاش برای آن را می گویند راه حق در اینجا, اما من احساس می کنم مثل هیچ پاسخ کامل. آن را فقط یک ماده از من رفتن را از طریق آن و من هرگز از این طریق رادیو و تلویزیون جهان است. این تنها چیزی است که من اساسا یادگیری است.

“این مرا به یاد بسیاری زمانی که من در سال دو با Dallas Cowboys” اضافه شده Romo بود که هرگز یک عامل آزاد در حالی که او در دالاس کاوبویز’ کارفرمایی. “من تا به حال هیچ ایده چگونه به مذاکره با جری جونز. آن را مانند, من فقط می خواهم به بازی. شما واقعا نمی دانید بهتر است. من احساس می کنم این چیزی نخواهد بود که. … همه من می خواهم مثل این است که یک پاسخ واضح درست است ؟ شما فقط می خواهید چیزی را به بسیار مستقیم به جلو است.”

چون فردا حق دارد از عدم در نظر بسیاری آن را یک فرصت خوب است که Romo باز خواهد گشت و باقی می ماند با جیم Nantz در شبکه های شماره 1 تیم پخش در پاییز.

Tony Romo
تونی RomoAP

“من فکر می کنم من در حال حاضر وجود دارد کمی, اما ما می توانید ببینید که چگونه آن را بازی می کند حتی اگر من فکر می کنم من در حال حاضر می دانم, اما من فقط به شما گفتن بچه ها” گفت: Romo خنده.

Romo می تواند فرمان هشت رقم سالانه پیشنهاد با توجه به NBC Sports.

ماه گذشته پست اندرو Marchand گزارش داد که هر چند ESPN است که انتظار می رود به ایجاد یک فشار قوی برای Romo, CBS آماده است به رقابت بسیار به شدت به خود را حفظ جدید صدا و سیمای ستاره.

Romo همچنین اخبار در مورد دیگر شور — گلف.

در روز سه شنبه Romo دریافت حمایت معافیت به یک Korn تور کشتی رویداد رشدی تور PGA Tour با توجه به NBC Sports. Romo که دریافت کرده است ضامن معافیت به چند تور رویدادهای اما هرگز ساخته شده قطع خواهد شد بازی در Veritex بانک قهرمانی در مارس 16-19 در تگزاس رنجرز گلف Glub در آرلینگتون تگزاس.

“من بسیار هیجان زده در مورد این فرصت را به بازی در Veritex بانک قهرمانی در برابر آینده PGA TOUR ستاره” Romo در بیانیه ای گفت. “بازی در سایه AT&T ورزشگاه و داشتن این مسابقات در حیاط خلوت خود خواهد بود. من سخت کار کردن بر روی بازی من و امیدواریم که برای ایجاد یک کمی سر و صدا در طول مسابقات.”

Romo هرگز شرکت در یک رویداد در Korn تور کشتی قبلا Web.Com تور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de