بالا برنی ساندرز حامی خواستار مایک بلومبرگ به رها کردن از 2020 نژاد پس از صوتی نشت

یک جانشین برای برنی ساندرز’ کمپین خواست مایکل بلومبرگ به رها کردن انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه پس از صوتی از یک 2015 گفتار ظاهر از او در دفاع از خود بحث توقف-و-frisk سیاست.

“چه شده است که ماهیت واقعی شهردار بلومبرگ پس از یک عذرخواهی فقط به خاطر اینکه شما در حال اجرا برای رئیس جمهور نیست پاک کردن آسیب است که شما انجام داده اند” ساندرز کمپین ملی co-صندلی نینا ترنر یک سناتور ایالت اوهایو گفت: در Axios مصاحبه در یک هتل در منچستر در نیوهمپشایر اولیه انتخابات.

“او باید در حال اجرا در حال حاضر که در آن آمده است. من فکر می کنم او باید رها و خارج از مسابقه” ترنر گفت.

ترنر گفت Axios او بود که از یک محل “به عنوان یک زن در امریکا; نه به عنوان کسی که با این نسخهها کار برای بهداشت ، برنی ساندرز.”

در طول مصاحبه ترنر همچنین صحبت در مورد سیاه و سفید, پسر, که با این نسخهها کار در اجرای قانون و عدم اعتماد بین پلیس و اقلیت ها محله.

“این بی میلی است که بسیاری از مردم سیاه و سفید و قهوه ای مردم فقیر و مردم برای اجرای قانون می آید از سیاست های مانند [توقف-و-frisk],” او گفت:.

در طول 2015 Aspen Institute, سخنرانی بلومبرگ گفت: “نود و پنج درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید یک شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است.”

“آنها مرد و اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر (نامفهوم).”

ایسنا — چه کسی عذرخواهی برای “توقف-و-frisk” در سال گذشته در مدت کوتاهی قبل از تبدیل شدن به یک نامزد حزب دموکرات برای رئیس جمهور همچنین گفت که “یکی از پیامدهای ناخواسته است که مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا است که همه اقلیت.'”

“بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است,” او گفت: در آن زمان.

میلیاردر رسانه مغول سعی در توجیه NYPD استفاده از “توقف-و-frisk” — که حکومت بر خلاف قانون اساسی توسط یک قاضی فدرال — با این ادعا “شما رو به گرفتن اسلحه از دست افراد که در حال کشته شدن است.”

“و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها را … و سپس آنها شروع به … ‘من نمی خواهید به گرفتار’ به طوری که آنها را نمی تفنگ. آنها هنوز هم تفنگ, اما آنها آن را ترک در خانه.”

در بیانیه منتشر شده روز سه شنبه بعد از داستان در مورد صوتی خود را Aspen گفتار ظاهر بلومبرگ گفت: “من به ارث عمل پلیس از توقف-و-frisk و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آن بود بیش از حد. در آن زمان من سمت چپ من را قطع و آن را به عقب 95% اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع است.”

منتقدان مقابله که توقف-و-frisk تنها کاهش یافت و پس از مهر و NYPD شد, شکایت بیش از آن بیش از حد استفاده کنید.

بلومبرگ همچنین به چالش کشیده جمهور تهمت و انتقاد از او را بیش از این مسئله است.

“این موضوع و نظرات من در مورد آن را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری و اصلاح نژادی سهام … رئیس جمهور حمله بر من به وضوح نشان دهنده ترس خود را بیش از قدرت رو به رشد از مبارزات انتخاباتی. اشتباه نکنید آقای رئیس جمهور: من از شما می ترسند و من نمی خواهد اجازه دهید شما گردن کلفت من و یا هر کس دیگری در امریکا” شهردار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر